سود (Bitmain) تنها در سه ماه و آمادگی برای عمومی کردن سهام !

سود (Bitmain) تنها در سه ماه و آمادگی برای عمومی کردن سهام !

 

سود ( Bitmain ) فقط در سه ماه و آمادگی برای همگانی کردن سهام !

اکثری از شرکت‌های فعال در حوزه ارز دیجیتال به دلیل سقوط شدید بازار در سال ۲۰۱۸ و کم شدن گرایشات مردمان , در هم اکنون ضعیف شدن می‌باشند و با کاهش بازدهی مواجه شده‌اند البته درین در میان بیت مین ( Bitmain ) , غول ماینینگ چینی پروسه دیگری را در پیش گرفته و در زمره موسسات غالب جای‌دارد .

روزنامه فورچون با نسبت دادن به ایمیلی از یک منشا در حدود بیت مین , گزارش می دهد که‌این این موسسه تحت عنوان شایسته ترین خالق امکانات استخراج بیت کوین , در سه ماهه اولیه سال ۲۰۱۸ , چیزی نزدیک به ۱٫۱ میلیارد سود بدست آورده و توقع میرود این مراحل سوددهی تا مبلغ ۲ تا ۳ میلیارد دلار تا پایان سال ۲۰۱۸ ادامه یابد .

ارقام بدست آمده از درآمد بیت مین به صورت قابل ملاحظه‌ای با غول دنیای کارت گرافیک یعنی Nvidia برابری می کند . انویدیا نیز در سه‌ماهه نخستین این سال میلادی به درآمد خالص ۱ . ۲ میلیارد دلاری رسیده است و قیمت بازار آن چیزی نزدیک به ۱۵۰ میلیارد دلار برآورد می‌گردد .

 

 

 

سود (Bitmain) تنها در سه ماه و آمادگی برای عمومی کردن سهام !

 

سود ( Bitmain ) صرفا در سه ماه و آمادگی برای همگانی کردن سهام !

همینطور سود و درآمد بیت‌ مین نسبت به سال قبل نیز که بها ارزهای دیجیتال در نقطع ی عطف بود , ارتقا چشمگیری داشته است . در تمام سال ۲۰۱۷ , سود بیت مین از فروش دستگاه‌های استخراج ۱٫۲ میلیارد دلار بود و این درحالی است که در سال ۲۰۱۸ بیت مین در صرفا سه ماه به صلاح سال قبلی خویش رسیده است .

در آدرس اینترنتی رسیده به خبر نامه فورچون تیتر شده که بیت مین در فرایند آخرین آمادگی برای برگزاری یک IPO ( عرضه اول سهام ) به راز می برد . این اتفاق افتاد در بورس ورقه ها بهادار هنگ‌ کنگ که سو‌مین بازار بزرگ بورس در آسیا است , برگزار خواهد شد . در حالی که هنوز مورخ این اتفاق افتاد اعلام‌ نشده , این مجموعه خبر همگانی کردن سهامش را تایید نموده است .

به نقل از CCN , بیت مین پیشین از انجام IPO در حالی که در اوایل سال ۲۰۱۸ یک جذب سرمایه سری به مبلغ ۴۰۰ میلیون دلار داشت , مجدد در‌پی یک جذب سرمایه سری دیگر است .

این موسسه از این سرمایه جذب شده برای بسط هر چه بیشتر فعالیت‌های خویش در دنیای ارزهای دیجیتال به کارگیری خواهد کرد .

کمپانی بزرگ بیت مین علاوه بر خرید سهام‌ بنیاد EOS , کمپانی تجاری Circle و مرورگر اینترنت اپرا , در پی سهم دار شدن در بخش بخش اعظم ای از بازار هوش تصنعی ( AI ) چین نیز میباشد .

کمپانی بیت مین به حیث جغرافیایی نیز به شدت در درحال حاضر توسعه و گسترش یافتن است . این موسسه که علاوه بر چین در اسرائیل نیز تاسیسات بزرگی داراست , جدیدا تاسیسات استخراج نو خویش را در ایالات ‌متحدهراه‌اندازی ‌و به یک محیط اداری نو با مقیاس ۲۰ , ۰۰۰ فوت در سیلیکون البته در ۷۰ کیلیومتری سانفرانسیسکو نقل‌ مکان کرده‌ است .

 

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    1 × 3 =