افزایش ارزش بازار ۴۰۰۰ درصدی ارزهای دیجیتال

افزایش ارزش بازار ۴۰۰۰ درصدی ارزهای دیجیتال

 

تلاش ارزهای دیجیتال بیت کوین و اتریوم منجر شد که قیمت بازار ارزهای دیجیتال از ۱۵۰ میلیارد دلار عبور نماید . بها بیت کوین امرور , نسبت به روز قبل ۴ درصد ارتقاء داشت و به ارزش ۴۳۴۷ دلار رسید , در حالی که بها حریف حیاتی بیت کوین , اتریوم , با ارتقا ۳ درصدی به ۳۳۰٫۰۷ دلار رسید که بالاترین ارزش آن از ۲۳ ژوئن همین سال است .

کارایی تجاری بیت کوین و اتریوم

در مورخ ۲۲ آگوست ( ۳۱ مرداد ) , بیت کوین پاره ای کاهش بها را تجربه کرد و نسبت به بالاترین ارزش آن حدود ۱۰ درصد کاهش بها داشت . این کاهش بها میتواند به جهت تغییرات نو بیت کوین باشد , چون توسعه و گسترش دهندگان آن میخواهند گنجایش تراکنش ها را در کانال بلاک چین ارتقا دهند .

در عین درحال حاضر اتریوم , آهسته آهسته ارتقا بها را تجربه کرد و به بالاترین ارزش خویش از ماه ژوئن ( تیرماه این سال ) رسید . با این وجود , اینک هنوز ارزش این ارز دیجیتالی ذیل خیس از بالاترین ارزش مورخ آن ( ۴۰۰ دلار ) است .

به صورت کلی , نرخ ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۷ بیشتراز ۴۰۰۰ درصد ارتقاء یافته و موجب ارتقاء ۳۰٫۱ میلیارد دلاری قیمت کل بازار شده‌است .

 

افزایش ارزش بازار ۴۰۰۰ درصدی ارزهای دیجیتال

 

تلاش بقیه ارزهای دیجیتال

دیگر ارزهای دیجیتال هم به تازگی تغییرات جالبی را داشته اند . بیت کوین کش که حدود یک ماه است که معرفی شده‌است این هفته نیز ۰٫۳ درصد ارتقا داشت و به بها ۶۶۴٫۹۵ دلار رسید تا قیمت کل بازار آن به ۱۱ میلیارد دلار رسد . مونرو نیز با رد شدن از اتریوم کلاسیک و قیمت کل ۱٫۴ میلیارد دلار به مرتبه دهم قیمت بازار ارزهای دیجیتالی رسید .

قیمت کل بازار سایر ارزهای مشهور دیجیتالی به صورت پایین است :

رپیل : ۱۰٫۱ میلیارد دلار
لایت کوین : ۲٫۶ میلیارد دلار
یوتا : ۲٫۴ میلیارد دلار
ان ای ام ( NEM ) : 2 . 36 میلیارد دلار
دش : ۲٫۳۴ میلیارد دلار
نئو : ۲٫۰۵ میلیارد دلار
مونرو : ۱ , ۴۴۴ , ۵۹۶ , ۵۸۱
اتریوم کلاسیک : ۱ , ۴۴۴ , ۱۱۹ , ۷۲۷

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    یک × چهار =