دبی: اولین گنجینه ذخیره سرد دنیا برای ارز دیجیتال رمزپایه

دبی: اولین گنجینه ذخیره سرد دنیا برای ارز دیجیتال رمزپایه
سایت خبری سالون ( Salon )  به طراوت به مخاطبانی که از پلاگین ادبلاکر ( مسدودکننده نمایش تبلیغ آنلاین ) در مرورگر خویش به کار گیری می نمایند پیشنهادی تعجب آور را ارایه می نماید . سالون از بازدیدکنندگان خویش می خواهد یا این که پلاگین مذکور را غیرفعال نمایند و یا این که بدین وبسایت قابلیت و امکان بهره‌گیری از رایانه خویش برای ماینینگ ارز دیجیتال را بدهند .
این وب سایت خبری به مخاطبان اعلام می نماید که از‌آنجا‌که برای محافظت محتوای بدون پول می بایست تبلیغاتی را نشان دهد , یوزرها میتوانند میان مشاهده این آگهی‌ها و یا این که دادن اذن بدین تارنما برای به کار گیری از توان پردازشی به کار گیری نشده رایانه خویش یکی را گزینش نمایند .
این سامانه توضیح میدهد که برنامه کنونی در شرایط آزمایشی قراردارد و از رایانه مخاطب برای امداد و حمایت از پرورش فناوری بلاکچین و ارز رمزپایه به کارگیری می نماید . در واقع سالون هیچ نامی از ماینینگ ارز دیجیتال نمی‌برد . با این حال ,  کارشناسان لحاظ دیگری دارا هستند .
دبی: اولین گنجینه ذخیره سرد دنیا برای ارز دیجیتال رمزپایه
یان مایلز ( روزنامه‌نگار )  در توییتر خویش نوشت که سالون از اسکریپت کوینهایو به کار گیری می نماید . گفتنی است کوینهایو اسکریپتی برای استخراج آلت کوین مونرو است که تحت عنوان منبعی جایگزین به جای درآمد ناشی از تبلیغات کاربرد دارااست .
سوء به کار گیری از اسکریپت کوین‌هایو پدیده تازه نیست . تعدادی هفته پیش بود که معین شد عده‌ای از تبلیغ‌دهندگان در یوتیوب از این اسکریپت برای به کار گیری از رایانه مخاطبان ویدئوهای یوتیوب به مراد ماینینگ مونرو بهره گرفته‌اند . همینطور اوج‌گیری محبوبیت مونرو به سو‌ء به کار گیری بعضی هکرها از ۷۰۰۰ موبایل اندرویدی و تلویزیون‌های هوشمند برای ماینینگ این آلت کوینانجامید .

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    7 + هفت =