دوران رشد ۱۰۰۰ برابری اتریوم چه زمانی است؟

 دوران رشد ۱۰۰۰ برابری اتریوم چه زمانی است؟
ویتالیک بوترین , بنیانگذار و آفریننده با اهمیت اتریوم , در مصاحبه‌ای با بلومبرگ اظهار داشت که هیچ بخت دوباره‌ای برای پرورش هزار برابری در فضای ارزهای دیجیتال و بلاک چین نیست .
بوترین ۸ سپتامبر ( ۱۷ شهریور ) در یک کنفرانس اتریوم و بلاک چین در هنگ‌کنگ به بلومبرگ اظهار کرد که سرعت پرورش صنعت کریپتو و بلاک چین اکنون در هم اکنون وصال به یک سقف است و این محیط صرفا به واسطه اشخاص علاقه‌مند , درسمت تراز کاربردهای حقیقی و واقعی در اقتصاد , جنبش میکند .
بوترین اذعان داشت که عصر پرورش انفجاری در‌این حوزه احتمالاً رو به پایان است چون مرحله دوراندیشی مختصر در‌این صنعت به صورت قابل توجهی بالا رفته و به‌احتمال دوچندان به حد خویش میرسد :
در‌صورتی‌که همین الآن با شخصی با تحصیلات میانگین حرف فرمائید , احتمالاً دست‌کم یکبار نام بلاک چین را شنیده باشد . در‌این اطراف دیگر هیچ فرصتی برای پرورش ۱۰۰۰ برابری در هیچ چیز نیست .
طبق گفته‌های بوترین , راهکار ابتدایی در جامعه ارزهای دیجیتال که در آن تبلیغاتی بر اساس قبول گسترده , سبب ساز یک ارتقاء بها شدید در بازار ارزهای دیجیتال میشد و طی شش هفت سال قبلی شاهد آن بودیم , به پایان قدمت خویش نزدیک میشود .
طی سال ۲۰۱۸ تمام ارزهای دیجیتال با یک کاهش قیمت قابل‌توجه مواجه شده‌اند . در ژانویه ۲۰۱۸ قیمت کل بازار ارزهای دیجیتال به رکورد ۸۲۸ میلیارد دلار رسید و بعداز آن به‌تدریج از نقط ی اوج سقوط کرد . یک سری روز پیش قیمت کل بازار به رقم ۱۹۸ میلیارد دلار کاهش یافت که پایین‌ترین میزان از نوامبر ۲۰۱۷ است .
 دوران رشد ۱۰۰۰ برابری اتریوم چه زمانی است؟
نمودار یک ساله قیمت کل بازار ارزهای دیجیتال
با این حال , در حالی که بازار ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۸ کاهش قیمت چشمگیری را تجربه کرده , ارقام فعلی هنوز نیز بیشتر از روزهای آغازین ۲۰۱۷ می باشند . در اولِ سال قبل میلادی بها کل بازار حدود ۲۰ میلیارد دلار بود و بیت کوین و اتریوم به ترتیب با قیمت‌های ذیل ۱۰۰۰ و ۱۲ دلار داد و ستد می‌شدند .
در این سمت , راجر ور که به مسیح بیت کوین آوازه داراست , به‌تازگی در مصاحبه‌ای تیتر کرد که بازار نزولی اخیر , چیزی مخالف سقوط است چون بیت کوین از سال قبلی تا به امروز ۵۸ درصد و در دو سال قبل بیش تر از ۱ , ۰۰۰ درصد ارتقا ارزش داشته است .
درین بازار نزولی , کارشناسان سناریوهای مختلفی را برای بها ارزهای دیجیتال در پایان سال ۲۰۱۸ ارائه داده‌اند . تام لی یکی تحلیلگران مطرح ارزهای دیجیتال برای بیت کوین در پایان سال ارزش ۲۵ , ۰۰۰ دلار را پیشبینی مینماید .
در ماه جولای , الکسیس اوحانیان , یکی‌از بنیانگذاران ردیت پیشبینی خویش را بر اساس اینکه قیمت بیت کوین و اتریوم تا پایان سال به ترتیب به ۲۰۰۰۰ و ۱ , ۵۰۰ دلار خواهد رسید , تأیید کرد . همینطور در همین ماه , جولیان هاسپ , یکی‌از بنیان‌گذاران TenX مدعا شد که هنوز نیز بر پیشبینی خویش از قیمت ۶۰ , ۰۰۰ دلاری بیت کوین در پایان سال ۲۰۱۸ اطمینان داراست .

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    دو × 2 =