بنیانگذار سابق اپل : بلاک چین حباب است , بیت کوین را دریابید

 

بنیانگذار قدیمی اپل : بلاک چین حباب است , بیت کوین را دریابید

استیو وزنیاک یکی از بنیان‌گذاران شرکت اپل , بلاک چین را حباب خواند البته بیت کوین را همچنان جالب و دوست داشتنی می داند .

به نقل از خبرگزاری CNBC در ۲۶ ژوئن , استیو وزنیاک از بنیان‌گذاران اپل , بلاک چین را در عصر حاضر حبابی به مانند حباب دات کام خواند و اشاره کرد که این تکنولوژی قابلیت رشد در آینده را خواهد شد .

آقای وزنیاک طی کنفرانس تکنولوژی NEX که در نیویورک برگزار شد به این مقاله اشاره کرد که حباب دات کام نیز در عصر خود سروصدای زیادی به پا کرد , ولی در نهایت شرکت‌ها به قسم خود نتوانستند عمل کنند .

 


اون یه حباب بود و من همین احساس رو درباره بلاک چین دارم

همچنین آقای وزنیاک بلاک چین را غیر متمرکز و یک تکنولوژی برای اعتمادسازی تعریف کرد و ادامه داد که برای رسیدن به بلوغ این تکنولوژی اندکی زمان ضروری است .

بلاک چین یک شبه تغییری نمی‌کند . ایده‌های خوب فراوانی در قضیه بلاک چین وجود دارا هستند که صرفا به دلیل اینکه در طول نامناسبی به ذهن خطور کرده اند و برای درازمدت آماده نیستند , از دربین می روند .

بنیانگذار دیرین اپل : بلاک چین حباب است , بیت کوین را دریابید

آقای وزنیاک ماه پیشین , نظرات مشابهی را درباره پتانسیل و آینده‌ی ارزدیجیتال و بلاک چین اعلام کرد

همینطور خبرگزاری CNBC اشاره کرد که استیو وزنیاک اتریوم را به عنوان ارزدیجیتالی برتر که در درازمدت قابلیت و امکان بقا دارد , معرفی کرد و برهان آن را تطبیق پذیری آن در اذن به توسعه‌دهندگان برای ساخت بلاک چین مجزا بر روی شبکه اتریوم اعلام کرد .

در وسط ماه می , در وین اتریش , آقای وزنیاک پلتفرم اتریوم و اپل را با هم مقایسه نمود و آن را در آینده همانند اپل تاثیرگذار دانست .

به دنبال گزارش CNBC , استیو وزنیاک روز گذشته اشاره کرد که بر روی شبکه اجتماعی مبنی بر بلاک چین که با فیس‌بوک بتواند رقابت کند , به صورت شخصی در درحال حاضر فعالیت کردن است .

بنیانگذار قدیمی اپل : بلاک چین حباب است , بیت کوین را دریابید

استیو وزنیاک که اوایل ماه ژوئن بیت کوین را «طلای خالص دیجیتالی» معرفی کرده بود , در پایان به این مقاله اشاره کرد که همچنان این ارزدیجیتال برای او جالب است .

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    هفت + 8 =