(DECENT) اقدام به تبلیغات میکند.

 (DECENT) اقدام به تبلیغات میکند.

 

وب سایت رسمى دیسنت ( DECENT ) اعلام نموده است که از این پس گوگل طى قراردادى که با این کانال امضا نموده است , بصورت مجانی به تبلیغات براى DECENT میپردازد . ارزش این تبلیغات ماهیانه ١٠ هزار دلار است .

گوگل قصد دارااست طى برنامه اى در راستاى کمک به سازمانهاى غیرانتفایى ( ناسودبر ) کمک نماید که‌این سازمانها بیشتر و خوبتر چشم شوند و بتوانند مخاطبین مطلوب و صحیح و داوطلبین بیشترى را براى پیشبرد پروژه جذب نمایند .

Matje Boda یکى از بنیانگذاران کانال میگوید :

“ گوگل مرکزى است که در آن مردمان و ایده ها جمع گردیده اند و همت دارا هستند که داده ها دراختیار همگان قرار بگیرد . ما یقین داریم این توافق گامى بزرگ براى برقرارى رابطه با مردمان می باشد و می‌تواند مارا با مخاطبین بیشترى در رابطه قرار دهد و همینطور ریشه هاى کانال دیسنت را بسط دهد . دیسنت کانال اى است از اشخاص و سازمانها که از تغییر و تحول آتی جامعه ها حمایت می نمایند . براى این که سازمانها و ایده هاى نو بتوانند در وب دقت مخاطبین را به خویش جلب نمایند چالشهاى بسیارى دارا‌هستند . ”

با اعتنا به این‌که انگیزه اصلى پروژه دیسنت ( DECENT ) غیرمتمرکز کردن محصولات دیجیتالى از قبیل کتاب , عکس و آهنگ است , توسعه کانال زیاد دارای اهمیت هست . شبکه اى که نویسنده یا این که آفریننده اثرها دیجیتالی را بصورت بدون واسطه و بی واسطه به مخاطب معرفى می کند .

گروه دیسنت براى نیل به‌این انگیزه ارتباط نزدیکى را با مخاطبین و همراه کنندکان خویش برقرار نموده است و از پیشنهادات و نظرها آن‌ها شایسته ترین سود را می‌برد .

 

 

 (DECENT) اقدام به تبلیغات میکند.

 

 

آقاى بودا می‌افزاید : “ با این‌که ما با به کارگیری از پتانسیل بلاکچین و تولیدها دیجیتالى توانسته ایم در نقاط مختلف دنیا ایده هاى را پیش ببریم ولى کماکان نیاز به زحمت و کارایی بیشتر داریم . هرچه مخاطبین بیشتر باشند به معناى ساخت استقلال و امنیت داده ها بیشترى است . همکارى , راهى است که رویاى مارا به حقیقت تبدیل می‌نماید . از همگی کسانى که مارا در‌این راه یارى می کنند قدردانی می کنم . بیاید با نیز بر روى نوآوریهایى تمرکز کنیم که آتی جهانى که در آن زندگى می کنیم را تغییر‌و تحول دهند . ”

دیسنت یک کانال غیر متمرکز ایجاد و پخش محصول ها دیجیتالى هست که در سویس است . این اداره غیرانتفایى براى گردآورى سرمایه کمپینى به شیوه انداخته است و از ٢٠ شهریور مبادرت به پیش فروش سهام می کند .

شبکه دیسنت ( DECENT ) به مؤلفین اثر ها دیجیتالى این قابلیت را می‌دهد که فارغ از نیاز به شرکتهاى پخش ( فرد ثالث ) آثار خویش از قبیل کتاب , عکس , فیلم , ترانه , بازیهاى رایانه اى و هر دسته کالا دیجیتالى دیگر را بصورت بی واسطه به دست مخاطب برسانند و سود حاصله را سوای پرداخت درصدى به شرکتهاى پخش ( فرد ثالث ) دریافت کنند .

میزان فروش DCT در پیش فروش اپلیکیشن ٧٠ % ‏ از کل DCT خواهد بود که بخشى از آن ازپیش استخراج ( pre – mine ) خواهد شد و بصورت تحت توزیع خواهد شد .

١٠ % ‏ براى بنیاد دیسنت و ٢ % ‏ براى صندوق سرمایه گذارى
١ میلیون ژتون یا این که سهم براى برنامه پاداش دهى
٣ میلیون ژتون براى بازاریابى pre – software
٣٠ % ‏ باقى باقی‌مانده هم تحت عنوان پاداش استخراج کننده ها درنظر گرفته شده‌است که در طى ٢٠ سال استخراج خواهد شد .

تغییر تحول دیگرى که در پرداخت بونس هاى دیسنت تولید شده :

در ابتداى پیش فروش اپلیکیشن دیسنت ۵٠ % ‏ بونسها تنها به ١٠ میلیون DCT اول پرداخت خواهد شد و بعداز آن ١٠ % ‏ بونس صرفا براى هفته نخستین درنظر گرفته خواهد شد .

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    چهار × 2 =