سامانه رزرو هتل در آذربایجان، بیت کوین گلد می‌پذیرد

 سامانه رزرو هتل در آذربایجان، بیت کوین گلد می‌پذیرد

 

بزرگ‌ترین سامانه رزرو هتل در آذربایجان , بیت کوین گلد قبول می کند

آذری ( Azeri ) که بزرگ‌ترین پلتفرم رزرواسیون هتل در جمهوری آذربایجان به شمار میرود بیان کرد ارز دیجیتال بیت کوین گلد را هم به فهرست شیوه‌های پرداخت خویش افزوده است . براین اساس , یوزرها این سامانه میتوانند اقامتگاه‌های جمهوری آذربایجان و بقیه کشورهای عالم را سوای محدودیت با ارزهای دیجیتال هم رزرو نمایند .

سامانه آذری با انگیزه جذب مشتریان بیشتر به تفکر استعمال از ارزهای دیجیتال به زمین خورد . این موسسه به‌تدریج ارزهای مختلفی را به فهرست شیوه‌های پرداخت دارای اعتبار خویش می افزاید . این سامانه پیش از این بیت کوین , بیت کوین کش , اتریوم کلاسیک , دش ولایت کوین را می‌پذیرفت . این امکان منجر می شود شهروندان از کشورهای متفاوت فارغ از نیاز به کارت اعتباری و یا این که اکانت بانکی بتوانند به رزرو هتل در آذربایجان و بقیه نقاط جهان بپردازند . سامانه آذری حدود ۷۵۰ هزار اقامتگاه در سراسر دنیا را در فهرست خویش دارااست . با این وجود , تنها ۲۰۰ اقامتگاه از این تعداد دارنده قابلیت و امکان رزرو با ارز دیجیتال میباشند .

 

 سامانه رزرو هتل در آذربایجان، بیت کوین گلد می‌پذیرد

 

جمهوری آذربایجان که در پیشین جزیی از شوروی بود دارنده منابع عظیم نفت و گاز است . سود سرشار ناشی از فروش این منابع تا حدی روی صنعت توریسم سرمایه‌گذاری شده‌است . به همین منظور , آمار گردشگران محل ورود بدین سرزمین افزوده شده‌است . فقر در سال ۲۰۱۷ حدود ۲/۶ میلیون نفر از این مرز و بوم بازدید کردند . قبول ارزهای دیجیتال هم می تواند به ارتقا شمار گردشگران بیانجامد .

اما آذربایجان او‌لین کشوری نیست که بدین دستورالعمل روی آورده است . اگنس واتر در استرالیا یک کدام از هدف های توریسم است که تجهیزات گوناگونی را با ارز دیجیتال در اختیار گردشگران قرار می دهد . همینطور در جریان لیوان جهانی ۲۰۱۸ روسیه , برخی هتل‌های این مرز و بوم بیت کوین می‌پذیرفتند .

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    15 + یازده =