اگر سال گذشته ۱۰ میلیون تومان بیت کوین تهیه میکردید

قیمت بیت کوین در معاملات روزگذشته , برای لحظاتی به بیش از ۵۰۰۰ دلار رسید و انتظارات و پیش بینی های تعداد زیادی از کارشناسان و طرف داران بیت کوین را برآورده کرد .
با این حال , این افزایش قیمت , باعث نگرانی تعداد زیادی از سرمایه گذاران شد که آیا این فرایند ی حباب بزرگ است که به زودی می ترکد یا خیر؟
امروز قصد داریم بررسی کنیم افرادی که سال قبل همین موقع روی بیت کوین سرمایه گذاری کرده اند , امروز این سرمایه چندین برابر شده است .
۱سال پیش در چنین روزی هر بیت کوین حدود ۵۷۲ دلار بها داشت . یک سرمایه گذار معمولی که سپتامبر سال پیشین , به میزان ۱۰ میلیون تومان ( حدود ۳۳۰۰ دلار ) بیت کوین خریده بود و در صورتیکه تا به امروز آن ها را حفظ میکرد , اکنون حدود ۸۵ میلیون تومان سرمایه داشت . حدود ۸۰۰ درصد سود سالانه!
در حالی که از نمودار ها نشان میدهد که بها بیت کوین در ماه های اخیر ارتقا یافته است , متخصصین با پدیده حباب مخالف هستند . رهبران صنعتی معتقدند که بیت کوین هنوز هم پتانسیل خیلی زیادی برای صعود دارد .
عرضه محدود بیت کوین و آینده پرداخت های جهانی , سبب ساز می شود که تقاضا بیشتر شود و در سود نوسانات قیمت سالانه مثبت باشد . از زمان عرضه بیت کوین , نوسانات سال نسبت به سالیان گذشته همیشه مثبت بوده است .

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    2 × یک =