صرافی بزرگ کوین بیس

 

 

صرافی بزرگ کوین بیس  و ارائه دهنده سرویس ها کیف پول طبق اسنادی که ۲۰ جولای منتشر شد , از این به بعد از آن کمیته مبادرت سیاسی خویش را خواهد داشت .

در آمریکا , این کمیته‌ها ( Political Action Committee or PAC ) سازمان‌هایی می‌باشند که کمک‌های مردمی را از اعضا با هدف ها و سیاست‌های یکسان توده میکنند و آن را به کاندید‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها , قانون‌گذاری‌ها و کمپین‌های انتخاباتی داده و یا این که این سرمایه را در جهت رویا رویی با آنان خرج می کنند . کمیته‌های

صرافی بزرگ کوین بیس و ارائه دهنده سرویس ها کیف پول طبق اسنادی که ۲۰ جولای منتشر شد , از این به سپس کمیته مبادرت سیاسی خویش را خواهد داشت .

در آمریکا , این کمیته‌ها ( Political Action Committee or PAC ) سازمان‌هایی می باشند که کمک‌های مردمی را از اعضا با هدف ها و سیاست‌های یکسان عده می‌نمایند و آن را به کاندید‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها , قانون‌گذاری‌ها و کمپین‌های انتخاباتی داده و یا این که این سرمایه را در جهت تقابل با آنها خرج مینمایند . کمیته‌های مبادرت سیاسی می بایست در کمیسیون همه پرسی فدرال ثبت شده باشند .

پس از پرونده سال ۲۰۱۰ در دادگاه خوب درباره با شهروندان متحد و کمیسیون همه پرسی فدرال , PACها به مسئله هیاهو برانگیزی تبدیل شدند به این دلیل که بعضی , آنها را ابزارهایی جهت اهدای کمک‌های مالی بزرگ به کمپین‌های سیاسی می‌دیدند . در‌این پرونده منع هزینه شرکت‌های ممنوعه یا این که اتحادیه‌های سیاسی در کمپین‌های سیاسی برداشته شد و اذن این‌که این شرکت‌ها و سازمان‌ها نیز از پول خویش جهت کمک‌های مالی به کمپین‌های سیاسی به کارگیری نمایند , صادر شد .

 

 

این سازمان‌ها کماکان از شرکت کردن بی واسطه در کمپین‌های کاندیدهای فدرالی منع شده‌اند و صرفا با PACها قابلیت شرکت کردن دارا هستند . همینطور PACها هم بایستی از هماهنگ‌سازی بعضی اقدام‌ها و دست به یکی کردن با کاندیدها جلوگیری نمایند , ولی با این حال این اتفاقات بعضی صورت داده است . تا مورخ ۳۰ ژوئن , کوین‌بیس هیچ یاری مالی در‌این ارتباط جمع‌آوری نکرده است .

گفته میشود که کوین‌بیس صندوق پوشش ریسک با سرمایه ۲۰ میلیارد دلار برای سرویس ها نگه‌داری ساخته است . همینطور شخصی که‌این مورد را میان گذارده , خبر از این داده که کوین‌بیس ظاهرا تا انتهای سال میلادی در‌پی همیاری با صندوق‌های پوششی بزرگ جهت تامین مالی است .

آقای رابرت هاکت , پروفسور حقوق و دستمزد دانشکده کرنل در رابطه تصمیم کوین‌بیس جهت فعال‌ساز‌ی سرویس ها کارگزاری اولیه‌اش که سبب ساز جلب دقت SEC میگردد , اظهار کرد :

این قضیه موجب بعضا نگرانی‌ها که در ناهمخوانی با نیز می‌باشند , میگردد . به دلیل آن که کوین‌بیس با داشتن اذن مبادله ارزهای دیجیتال , یادآور شرکت‌های ورقه ها بهاداری است که در همت بودند این دو نقش را با نیز اجرا نمایند اما کمیسیون این قضیه را فهمید .

اوایل این ماه , صرافی کوین‌بیس یک چاره نو برای حفظ سرمایه‌های دیجیتالی برای شرکتهای سرمایه‌گذار به عنوان «Coinbase Custody» ارائه کرد که خبرش را در آخرها سال ۲۰۱۷ میلادی داده بود . کوین‌بیس با این مبادرت در صدد رفع نگرانی‌های امنیتی شرکت های سرمایه‌گذار درین صرافی بود .

مبادرت سیاسی می بایست در کمیسیون همه پرسی فدرال ثبت شده باشند .

پس از پرونده سال ۲۰۱۰ در دادگاه خوب درباره با شهروندان متحد و کمیسیون همه پرسی فدرال , PACها به مسئله همهمه برانگیزی تبدیل شدند به این دلیل که بعضی , آنان را ابزارهایی جهت اهدای کمک‌های مالی بزرگ به کمپین‌های سیاسی می‌دیدند . در‌این پرونده منع هزینه شرکت‌های ممنوعه یا این که اتحادیه‌های سیاسی در کمپین‌های سیاسی برداشته شد و اذن این‌که این شرکت‌ها و سازمان‌ها نیز از پول خویش جهت کمک‌های مالی به کمپین‌های سیاسی به کار گیری نمایند , صادر شد .

این سازمان‌ها کماکان از شرکت کردن بی واسطه در کمپین‌های کاندیدهای فدرالی منع شده‌اند و فقط با PACها قابلیت شرکت کردن دارا هستند . همینطور PACها هم می بایست از هماهنگ‌سازی بعضا اقدام‌ها و دست به یکی کردن با کاندیدها جلوگیری نمایند , ولی با این حال این اتفاقات برخی صورت داده است . تا مورخ ۳۰ ژوئن , کوین‌بیس هیچ امداد مالی درین ارتباط جمع‌آوری نکرده است .

گفته می‌گردد که کوین‌بیس صندوق پوشش ریسک با سرمایه ۲۰ میلیارد دلار برای سرویس ها نگه‌داری ساخته است . همینطور شخصی که‌این مسئله را در بین نهاده , خبر از این داده که کوین‌بیس ظاهرا تا انتهای سال میلادی درپی همیاری با صندوق‌های پوششی بزرگ جهت تامین مالی است .

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    سه × یک =