اولین پلتفرم دولتی بلاک چین کره جنوبی

 اولین پلتفرم دولتی بلاک چین کره جنوبی

 

ال‌ جی اولی پلتفرم مدنی بلاک چین کره جنوبی را فعال‌سازی می کند

ال جی سی‌ان‌اس ( LG CNS ) که زیرمجموعه فناوری داده ها کمپانی ال جی به شمار می رود بوسیله کمپانی تکثیر اسکناس دولت کره حنوبی برای راه اندازی پلتفرم بلاک چین بخش مدنی تعیین شده‌است . این پلتفرم موضوع خدماتی مانند تکثیر توکن‌ برای شهروندان این سرزمین را آماده می‌سازد . ال جی توانست در مناقصه مدنی غالب شده و امتیاز فعال سازی این پلتفرم را به دست آورد .

کمپانی برهان تکثیر پول , امنیت چاپ و کارت شناسایی کره جنوبی موسوم به KOMSCO یک واحد مدنی است که فعالتش به چاپ و تکثیر اسکناس , سکه , تمبر , پاسپورت و بقیه سندها حکومتی اختصاص داراست . این موسسه درپی ارایه خدماتی نوین مثل نشر توکن‌های همگانی , تشخیص نام‌و‌نشان دیجیتال و هم سند اصالت مدارک بر بستر بلاک چین

 

 اولین پلتفرم دولتی بلاک چین کره جنوبی

 

این پلتفرم تازه بر بستر پلتفرم کمپانی ال جی که موناچین ( Monachain ) اسم داراست و در ماه می ۲۰۱۸ راه اندازی شده ساخت می شود . پلفترم موناچین برای احراز نام و نشان دیجیتال , مدیر دیجیتال زنجیره تامین و شاید ارز دیجیتال مورد به کار گیری قرار می گیرد . موناچین به یوزرها قابلیت و امکان تعریف کیف پول ارز دیجیتال را می دهد . بنابراین , اداره ها مدنی می توانند اشکال پرداخت‌ها به شهروندان را با استعمال از پول محلی و بر بستر بلاک چین به انجام رسانند .

دولت کره جنوبی همچنین برنامه‌‌ای برای احراز نام‌و‌نشان دیجیتالی دارااست که قابلیت و امکان تشخیص نام و نشان مبنی بر شاخص‌های بیومتریک و با به کارگیری از تلفن همراه هوشمند آماده می‌سازد . تشخیص اصالت سندها و مدارک هم مبادرت دیگری است که در برنامه این مرز و بوم جای‌دارد . همگی این موردها بر بستر بلاک چین صورت خواهد گرفت .

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    چهار + 12 =