ارزدیجیتال مفاهیم بانکداری و سبک زندگی را دگرگون خواهد کرد

آذری جهرمی : ارزهای دیجیتال , مفاهیم بانکداری را متحول و وب شی ها , سبک معاش را تغییر‌و تحول می دهد! بایستی بخش محرمانه و نیروهای برنا در لایه‌ی سرویس ها و محتوای شبکه‌ی ملی داده ها عمل نمایند .
به گزارش خبرگزاری سیتنا ;  آذری جهرمی در عده دانشجو ها و اساتید دانش گاه شهید بهشتی :
ارزهای دیجیتال مفاهیم بانکداری و اینترنت اشیاء سبک معاش را تغییر و تحول می‌دهد .
وزیر ارتباطات و فناوری داده ها , بلاک چین را یک کدام از تغییرات شگرف دانست که در عالم هم مطرح است . او اذعان کرد :
این تکنولوژی مفاهیم حکمرانی را عوض می نماید و ارزهای دیجیتال مفاهیم بانکداری و وب شی ها هم سبک معاش را تغییر میدهد . .
مهندس آذری جهرمی در جشن و پایکوبی انقلاب اسلامی دانش گاه شهید بهشتی و در توده دانشجو ها و اساتید این کالج با اشاره به این که در‌این روزها بایستی نگاهی نیز به قبلی مرزوبوم داشته باشیم , خاطرنشان کرد :
می بایست سوال کنیم که در قبل ما چه جایگاهی در فناوری ها , صنعت هسته ای , دفاعی و نانو فناوری داشتیم و بدون شک جایگاهی نداشتیم و ورود تکنولوژی ها هم با انگیزه مصرف گرایی انجام میشد .
آذری جهرمی بابیان این‌که روز جاری جوان ها در تکنولوژی و فناوری کلام هایی در جهان دارا‌هستند , خاطر نشان کرد :
احتمالا ما به نظر عمل گروهی خلل داشته باشیم , اما تربیت یافتگان دانشگاهی ما درسطح نخبگان عالم می باشند و می بایست ببینیم که در آن زمان چه تعداد از جوان ها مرزو بوم درین مرحله حضور داشتند و روز جاری موقعیت ما چه گونه است .
او با اشاره به توان حوزه‌ ای کشور ایران هم اظهار کرد :
مساله ناحیه ای سوای حضور جمهوری اسلامی ایران قابل حل نیست و کشورهای دیگر ناچار به مصاحبه در رابطه موضوعات ناحیه ای و دستمزد هسته ای کشور ایران شدند .
وزیر ارتباطات و فناوری داده ها با تاکید به این‌که ما در مسیر جنبش به قله هستیم , اظهار کرد :
این تکان دشوار است و خستگی , معضل و ریزش دارااست ولی می بایست نگاه کنیم ببینیم که کجا بوده ایم و به کجا می بایست برویم و ده سال فجر زمان قابل قبولی برای طرح این قضیه است .
او تصریح کرد :
متاسفانه ما می‌بینیم سیاه نمایی بخش اعظمی می شود و هر غلط و خطایی غلو شده و به نظام و انقلاب و به دینداری نسبت داده می شود .
آذری جهرمی بابیان این‌که در بزرگنمایی و سیاه نمایی ها دعواهای سیاسی هم موجود است , خاطرنشان کرد :
ولی این مساله در کار های سیاسی و مردمان سالاری ارگانیک است ولی گهگاه از حدود خیرخواهی و اندرز بیرون شده و انگیزه تخریب می شود .
او تصریح کرد :
خصلت نظام و مسوولان می بایست این باشد که غلط و نقد ها را بپذیرند و تصحیح نمایند و نگران رده خویش هم نباشند .
او بابیان این که , در شرایطی‌که کسی با عدم موفقیت دولت خرسند می شود بداند که‌این عدم موفقیت نظام است , خاطر نشان نمود :
در‌حالتی که که دولت از نظام مستثنی نیست و در‌صورتی‌که دولت چیره باشد بدین مفهوم است که نظام پیروز است و در حالتی‌که دولت پیروز نباشد نظام هم پیروز نیست .
وزیر ارتباطات و فناوری داده ها در بخش دیگری از سخنان خویش , یکی دستاورد های بی سابقه بشری را فضای مجازی تیتر کرد و خاطر نشان نمود :
احتمال دارد تاکنون هیچ چیزی معاش آدم را تا این حد دستخوش تغییرات نکرده است و تا حدی که تا به امروز دستخوش تغییرات نموده است , یک‌سری برابر تغییرات هم پیش رو موجود هست .
او با تاکید به اهمیت فضای مجازی , بیان کرد :
فضای مجازی تنها یک پیام رسان نیست و بعدها و عمق آن از چیزی که روز جاری می‌بینیم بالاتر است و ارزیابی اقتصادانان بزرگ جهان این است که ما به زودی با انقلاب صنعتی چهارم مواجه هستیم .
او بابیان این که در آتی با معنی جدیدی به اسم اقتصاد دیجیتال مواجه می شویم , ادامه داد :
در آتی با تغییر تحول سبک حکمرانی , معاش و فرهنگ وتمدن مواجه می شویم به نحوی که روان شدن تکنولوژی در معاش انسان تغییرات شگرفی را بوجود می‌آورد .
وی بلاک چین را یکی دیگر از تغییرات شگرفی دانست که در جهان هم مطرح است و به‌دنبال گفت :
این تکنولوژی مفاهیم حکمرانی را عوض می نماید و ارزهای دیجیتال مفاهیم بانکداری و وب شی ها هم سبک معاش را تغییر‌و تحول می‌دهد .

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    8 + نه =