نیانگذار Tenx : قیمت بیت کوین می تواند تا پایان سال ۲۰۱۸ به ۶۰۰۰۰ دلار برسد !

نیانگذار Tenx : قیمت بیت کوین می تواند تا پایان سال ۲۰۱۸ به ۶۰۰۰۰ دلار برسد !

طبق گزارش CNBC در تاریخ چهارشنبه ۱۱ ژوئیه , جولیان هاسپ , بنیانگذار استارتاپ و ارز دیجیتال TenX اذعان کرد که او همچنان به قیمت ۶۰۰۰۰ دلاری بیت کوین در سال ۲۰۱۸ اطمینان دارد

هاسپ طی مصاحبه‌ای در کنفرانس سراسری هنگ کنگ , این چنین اظهار داشت که همچنان بر پیش بینی ماه دسامبر خود مبتنی بر افزایش قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۸ تا ۶۰ هزاردلار , پا برجا ایستاده است .

در آن زمان , در ماه دسامبر که بیشترین قیمت اعلام شده برای بیت کوین ۲۰۰۰۰دلار بود , من برای سال ۲۰۱۸ ارزش های ۵۰۰۰ دلار و نیز ۶۰۰۰۰ دلار را پیش بینی کرده بودم , ما تقریبا شاهد وقوع نرخ ۵۰۰۰ دلار بوده‌ایم و هم اکنون می بایست ببینیم قیمت ۶۰۰۰۰ دلار هم اتفاق می افتد یا خیر . با این وجود من هنوز این اطمینان را می دهم که شاهد آن خوا هیم بود .

 

 

 

 

در‌این همین سال هنوز قیمت بیت کوین به کمتر از ۵۰۰۰ دلار نزول پیدا نکرده است و پایانی باری که قیمت بیت کوین ۵ , ۰۰۰ دلار بود , به سپتامبر ۲۰۱۷ باز میشود .

با این حال در ماه ژوئن ارزش بیت کوین تا ۵۸۸۰ دلار هم کاسته شده بود که رکورد پایین ترین ارزش در سال ۲۰۱۸ را باخت :

او معتقد است که رسیدن بها به مرز ۶۰ , ۰۰۰ دلار می تواند واقعیتی باشد که با یک اتفاق بزرگ و مثبت درین امسال رقم خواهد خورد . برای مثال این واقعه مثبت میتواند مربوط به یک صندوق سرمایه گذاری بورس ( ETF ) یا اعلام یک خبر بسیار مثبت از طرف یک کدام از کشورها باشد در غیر اینصورت , رسیدن قیمت به‌این تراز ممکن است یه خرده بیشتر طول بکشد .

گزارشگر لحاظ هاسپ را درباره تاثیر منفی برخی از فشارهای نظارتی اعمال شده برای بازار ارز دیجیتال پرسید و برای مثال به ژاپن اشاره‌ داشت . هاسپ در پاسخ عنوان کرد که بهترین مسیر ممکن برای تهیه و تنظیم مقررات در باب ارزهای دیجیتال , اعمال شفافیت در کاربردهای آن‌ است خیر محدودیت بی نقص .

به گفته هاسپ , بازار ارزهای دیجیتال اگر به ارزش واقعی خود می‌رسد که پروژه ها و برنامه های خوب این حوزه برگزیده و بهترین آنان انتخاب شنوند , در غیر این صورت از شدت نوسانات کم نخواهد شد .

هفته قبل نیز تام لی , از پیش‌بینی پیشین خود مبنی بر این که قیمت بیت کوین تا پایان امسال به ۲۵ , ۰۰۰ دلار میرسد حمایت کرده بود .

بیت کوین در طول نگارش این خبر با ارزش ۶۲۳۱٫۰۶ دلار خرید و فروش می شود , و طی بیست و چهار ساعت اخیر , یک افت ۰٫۴ درصدی را تجربه کرده است .

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    1 + هشت =