کارت اعتباری ارز دیجیتال

کارت اعتباری ارز دیجیتال
با ورود سرمایه‌گذاران بزرگ به عرصه‌ی دارایی‌های دیجیتال , بازارهای  بهادار نیز با اقدامات تازه خویش به کاهش نوسانات قیمتی ارزهای دیجیتال امداد می‌نمایند .
به گزارش زومیت , اکثری از مشتاقان و علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال , درانتظار روزی می باشند که بیت‌ کوین جایگزین کل سیستم مالی شود . اکنون یک کمپانی مدعا شده که وال‌استریت , به قبول بلندمدت دارایی‌های دیجیتال یاری می کند .
داده‌های کمپانی فناوری‌های تجاری ارزهای دیجیتال SFOX نشان میدهد که در سال ۲۰۱۸ نوسانات قیمتی مبادلات دارایی‌های دیجیتال کم شده است . به عقیده‌ی SFOX , ادامه‌ی این مراحل نیازمند ورود شرکت‌های بزرگ وال‌استریت به بازار این دارایی‌ها است که منجر میشود قیمت‌ها باثبات‌تر شود . دنی بستنی , مدیر رویش SFOX می گوید :
پیشین از این که شرکت‌های سازمانی به‌صورت بدون شوخی به معامله‌ی دارایی‌های دیجیتال بپردازند یا این که روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری نمایند ( گذشته از سال ۲۰۱۸ )  قیمت بیت کوین در صرافی‌های دیجیتال گوناگون , تا ۴ . ۵ درصد متعدد بود . درحالی‌که درحال حاضر تفاوت بها بیشتر از ۰ . ۱ درصد نیست .
این ثبات مضاعف با اهمیت است , مخصوصاً چنانچه بها بیت کوین هم نوسانات کمتری را تجربه نماید . در‌این‌صورت تعداد بیشتر از تاجران و سرمایه‌گذاران بیت‌ کوین را می‌پذیرند و همین دستور , روءیت کرد جهانی را به مقبولیت بیت‌ کوین خوب تر میکند .
بعضا از شرکت‌های بزرگ وال‌استریت , ازجمله گلدمن ساکس و ICE ( کمپانی مامان بازار سهام نیویورک ) هنگامی‌که قصد خویش را مبتنی بر ورود به بازار دارایی‌های دیجیتال اعلام کردند , دقت رسانه‌های دنیا را معطوف به خویش کردند . بعداز همین تیترهای داغ رسانه‌ای بود که مدیران مؤسسات مبلغی بزرگ , صندوق‌های پوشش ریسک ( هج فاندها ) و صندوق‌های تأمین هم وارد این بازار شدند .
گزارش اخیر Grayscale Investments ( کمپانی تابعه تیم آنالیز دیجیتالی بری سیلبرت ) حاکی از پرورش استوار سرمایه‌ای بود که در نیمه‌ی اولیه سال ۲۰۱۸ بدین بازار واردشده بود . طبق این گزارش , بیشتراز نیمی از سرمایه‌ی فوق را سرمایه‌گذاران سازمانی تأمین کرده بودند .
به گفته‌ی بستنی قیفی , ورود این سرمایه‌گذاران که تابع تجارت تکنولوژی‌های تازه است , به شرکت‌های تجاری با فرکانس بالا ( HFT ) و دیگر فعالان مؤثر بازار یاری می‌نماید تلاش‌های خویش را در عرصه‌ی دارایی‌های دیجیتال دو برابر نمایند . بستنی قیفی میگوید :
بعضا از شرکت‌های HFT از سال ۲۰۱۴ معامله‌ی ارزهای دیجیتال را استارت کرده‌اند , البته به‌نوعی خودشان را در این باره محدود می‌کردند ; چراکه در‌این مقطع زیرساخت‌های ضروری وجود نداشت . مهمترین مانعی که بر راز منش شرکت‌های HFT وجود داشت , عدم اتصال FIX ( دسته پیشرفته‌ای از اتصال به بورس ) در بازار بورس بود که یکی‌از مهم ترین فاکتورهای تجارت کارآمد است . تا همین آخرها صرافی‌های دیجیتال اتصال FIX را ارائه نمی‌دادند .
کارت اعتباری ارز دیجیتال
بازارهای سهام ازجمله بورس سندها بهادار نیویورک و نزدک ; به معامله‌گران اذن میدهند کامپیوترهای تجارتی خویش را به‌ تیتر موتورهای تطبیقی در ساختمان ساکن نمایند . این خدمت که کالوکیشن نامیده می گردد , در تجارت ارزهای دیجیتال رایج‌تر است . به‌ عنوان‌ نمونه Gemini از سال ۲۰۱۷ خدمت کالوکیشن را ارائه بخشید و به عبارتی سال کوین بیس نیز این تصمیم را اجرا کرد . به عقیده‌ی بستنی قیفی این تحولات ثبات بها دارایی‌های دیجیتال را در بازار ارتقا می دهد . وی می گوید :
در صورت ادامه‌ی این پروسه , تأثیرات تثبیت‌کننده‌ی سرمایه‌گذاری نهادی و سازمانی توسعه و گسترش می یابد و نوسانات قیمتی را هم کاهش می دهد . درنهایت ممکن است بیت کوین , واقعاً به ارز باثباتی تبدیل شود که مردمان , در پرداخت‌های روزانه‌ی خویش از آن به کار گیری میکنند . این به عبارتی چشم‌انداز اصلی ساتوشی ناکاموتواست : «سیستم پول عیب گیری الکترونیک همتا به همتا»

 

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    هفت + 8 =