فروش بیت کوین و اتریوم در ۱۲۰۰ دکه روزنامه فروشی استرالیا

فروش بیت کوین و اتریوم در ۱۲۰۰ دکه روزنامه فروشی استرالیا
خرید بیت کوین و اتریوم برای بخش اعظمی از شهروندان در سراسر عالم دردسرهایی دارااست . ولی عرضه این دو ارز دیجیتال رمزپایه در بیشتراز ۱۲۰۰ دکه خبر نامه فروشی در استرالیا سبب ساز می گردد خرید آن به مراتب ساده‌تر شود .
یک صرافی ارز دیجیتال در استرالیا با نام bitcoin . com . au این خدمت را فعال سازی نموده است . گفتنی است فعالیت این پروژه از سال ۲۰۱۶ آغاز شد و زیرساخت‌های اضطراری برای آن در بخشها مختلفی از این مرز و بوم نصب شد . با این حال , احتمال دارد اکثری از اشخاص تمایلی به خرید محصولی دیجیتال از یک فروشنده فیزیکی نداشته باشند .
روپرت هکت ( Rupert hackett ) که رئیس این صرافی ارز دیجیتال است در مصاحبه‌ای می گوید :
«وقتی محصول‌تان تماما دیجیتال است , جلب اعتماد مشتریان ( برای خرید از فروشگاهی فیزیکی ) فعالیت دشواری است , چون هیچ مال فیزیکی به آن‌ها تحویل داده نمیشود . با این وجود , عرضه ارز دیجیتال در دکه‌های روزنامه‌فروشی شیوه‌ای راحت و کم‌دردسر برای سرمایه‌گذارانی است که قصد خرید ارز دیجیتال را دارا هستند . »
این‌که این صرافی ارز دیجیتال که با نام بیت کوین فعالیت می کند به فروش اتریوم هم میپردازد برای مخاطبان دیدنی و خیره کننده است . آقای هکت در جواب می گوید که‌این مبادرت لازم بود و دلیلش هم واهمه بعضا سرمایه‌گذاران از قیمت بیت کوین است .
فروش بیت کوین و اتریوم در ۱۲۰۰ دکه روزنامه فروشی استرالیا
در شرایطی‌که خریداران پیش از انجام خرید , کیف پول ارز دیجیتال خویش را راه اندازی کرده باشند , طی ۲۰ دقیقه ( یا این که کمتر ) بیت کوین یا این که اتریوم خریداری شده خویش را اخذ خواهند کرد .
اما خرید بیت کوین و اتریوم از این دکه‌های خبر نامه فروشی ارزان نیز نیست و خریداران می بایست کارمزدی ۵ درصدی پرداخت نمایند . از حیث آقای هکت این نرخ کارمزد منطقی و منصفانه است . وی می گوید :
«این حقیقت که میتوانیم بیت کوین و اتریوم را از به عبارتی جایی که خبر نامه و تنقلات میخریم تنظیم کنیم نشانگر نهادینه شدن ارزهای دیجیتال رمزپایه است . کلیه اشخاصی که تا به امروز به خاطر پیچیدگی‌های خرید بیت کوین به سراغ آن نرفتند , فرصتی بی‌نظیر پدید آمده که خوف از سرمایه‌گذاری روی ارزهای دیجیتال را از در بین میبرد . »
تردیدی نیست که ساده‌تر شدن مراحل خرید ارزهای دیجیتال در استرالیا به توسعه شانس همگانی نسبت بدین ارزها می‌انجامد .
گفتنی است تهیه بیت کوین از روش خودپرداز بیت کوین از دیگر شیوه‌های متداول برای خرید فیزیکی این ارز دیجیتال است .

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    18 − 11 =