دلایل رشد قیمت شدید بیت کوین

بیت کوین روز جاری توانست به ارزش ۸۴۵۰ دلار رسد و اکنون که در هم اکنون نگارش این خبر هستیم , هر واحد بیت کوین با ارزش حدود۸۲۰۰ دلار خرید و فروش می گردد .

با این که بیت کوین مسافت متعددی با بالاترین بها تاریخش یعنی ۲۰۰۰۰ دلار دارااست , البته لحاظ به فرایند بازار در سال ۲۰۱۸ که بیشتر نزولی بود , یک‌سری روز اخیر برای علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال فراوان شیرین دنبال شد .

علت این جهش ارزش بزرگ چه بود؟
اتفاقات متعددی میتواند در پشت پرده بازار رخ‌ داده باشد که ما از آن بی‌اطلاع باشیم ولی در ظاهر رخدادهای پایین منجر ارتقاء بها شدید بیت کوین در تعدادی دیروز گردیده اند .

عشق و علاقه کمپانی بلک‌راک به بیت کوین

تکان افزایشی بیت کوین با خبری از کمپانی بلک‌راک آغاز شد که حدود ۶٫۳ تریلیون دلار سرمایه را در مدیریت خویش داراست اظهار کرد که در حالا پژوهش ها مثبت بر روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال است .

بلک‌راک کارگروهی را برای بررسی روش‌های استعمال از مزایای بلاک چین و ارزهای دیجیتال و همینطور آنالیز بر رقبایی که درین گوشه و کنار عمل دارا‌هستند , تولید نموده است .

ETF بیت کوین

کمیسیون بورس آمریکا ایالات متحده ( SEC ) تحت عنوان تهیه کننده مهم وال استریت , که تا قبل از این دوبار صندوق‌های داد و ستد در بورس یا این که به عبارتی ETF را برای بیت کوین رد کرده بود , خاطرنشان کرد که تا سپتامبر ۲۰۱۸ مجدد دراین باره تصمیم گیری‌ خواهد کرد .

همین خبر یکی عارضه ها حساس نقط ی اوج به چنگ آوردن شاه ارزهای دیجیتال در روز اخیر بود .

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    3 × سه =