fxf1com logo
excharge.ir

از بین بیش از 2000 مقاله فارکس و بورس جستجو کنید

fibo

رونالدینیو و ارزدیجیتال خود

 

 

رونالدینیو ارزدیجیتال خویش را برای ساخت استادیوم حقیقت مجازی ارائه می دهد

ستاره‌ی فوتبال برزیلی رونالدو ده آسیس موریرا که با نام رونالدینیو شناخته شده است ; پروژه‌ی بلند پروازانه‌ی ارزدیجیتال خود را با هدف ساخت یک آکادمی فوتبال و برگزاری لیگ‌های آماتور و حرفه‌ای در سراسر جهان فعال سازی میکند .

هدف این پروژه یک پلتفرم شرط‌بندی و فروشگاه , همچنین ساخت یک استادیوم حقیقت مجازی به مراد تحلیل مهارت بازیکنان و تهیه‌ی یک پایگاه داده برای ساخت گروه نو است .

این استادیوم‌های مجازی در ۳۰۰ نقطه‌ی عالم , با امکانات برنامه‌ریزی شده برای کشورهای آفریقایی و آسیایی و خاورمیانه در سه سال آتی تاسیس می گردند .

این پروژه با نام «سکه‌ی فوتبال رونالدینیو» شناخته‌ می‌شود . در اوایل همین سال رونالدینیو در خصوص این پروژه در صفحه‌ی شخصی توئیتر خود با بیشتراز ۱۸ میلیون دنبال‌کننده پستی را ارسال کرد و الان وارد فار فروش اولیه‌ی سکه ( ICO ) شده است .

رونالدینیو ارزدیجیتال خود را برای ساخت استادیوم حقیقت مجازی ارائه می‌دهد

هنگامی شما فوتبال بازی می کنید ; آزاد می باشید ; شادمان می‌باشید . شور برای همه‌ی عاشقان فوتبال در سراسر جهان . ممنون برای تمام حمایت‌های شما! پروژه‌ی سکه‌ی رونالدینیو!

 

 

 

 

برنامه ارائه شده‌ی اولیه ( Roadmap ) نشان می دهد که دو پروژه‌ی استادیوم آسیایی در ماه ژولای و یا قبلی از پایان سال آغاز به فعالیت مینماید . همچنین یک اتحادیه فی مابین پنج استادیوم جنوب شرقی آسیا ساخته شده شده است این پروژه با ارتقا توسعه و پیشرفت حقیقت مجازی و خدمات مجازی ادامه پیدا مینماید که جنبه‌ی بازی‌های ویدیویی پروژه افزایش پیدا می کند ; که همچنین پروژه در مارس ۲۰۱۹ فعال‌ساز‌ی میشود .

این استادیوم‌ها در ویتنام , تایلند و فیلیپین دایر می شوند و مسابقات بازی‌های ویدیویی در ژولای ۲۰۱۹ , در شهر بانکوک برگزار خواهد شد . به کار گیری از تمام خدمات از جمله ثبت‌نام در آکادمی و شرکت در شرط‌بندی و شرکت در مسابقات بازی‌های ویدیویی و حقیقت مجازی بوسیله ارزدیجیتال نئو ( NEO ) انجام میگردد .

همچنین رونالدینیو درباره‌ی عزم راسخ خود بیان کرد :

از زمانی فهمیدم که یک روز بازنشسته می‌شوم به فکره زندگی بعد از بازنشتگی‌ افتادم ; آرزو می کنم تا آنجایی که در توانم میباشد به دنیا کمک کنم .

ررونالدینیو این ورزشکار محبوب , اولین شخصی نیست که وارد حوزه‌ی ارزدیجیتال می‌شود .

پروژه‌ی ناموفقِ توکن Centra که به وسیله قهرمان بوکس عالم فلوید می‌ودر حمایت شد البته پروژه مجرم به کلاهبرداری و موسس آن دستگیر شد .

ستاره‌ی اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا استیون کری ابتدای سال وارد دنیای ارزدجیتال شد و همان موقع صندوق پول ارزدیجیتال خود را تاسیس کرد ; اما با اعتنا به اتهاماتی که برای او وجود داشته پروژه‌اش به تعلیق در آمده است .