ساخت استادیوم واقعیت مجازی

 ساخت استادیوم واقعیت مجازی

 

 

ساخت استادیوم حقیقت مجازی

که با اسم رونالدینیو شناخته شده‌است ; پروژه‌ی بلند پروازانه‌ی ارزدیجیتال خویش را با انگیزه ساخت یک آکادمی فوتبال و برگزاری لیگ‌های آماتور و حرفه‌ای در سراسر دنیا فعال‌ساز‌ی می‌نماید .

انگیزه این پروژه یک پلتفرم شرط‌بندی و دکان , همینطور تولید یک استادیوم حقیقت مجازی به خواسته نظارت مهارت بازیکنان و تهیه‌ی یک مقر داده برای ساخت گروه نو است .

این استادیوم‌های مجازی در ۳۰۰ نقطه‌ی دنیا , با تجهیزات برنامه‌ریزی شده برای کشورهای آفریقایی و آسیایی و خاورمیانه در سه سال آینده تاسیس میشوند .

این پروژه با اسم «سکه‌ی فوتبال رونالدینیو» شناخته‌ می گردد . در اوایل امسال رونالدینیو در باب این پروژه در صفحه‌ی فردی توئیتر خویش با بیشتراز ۱۸ میلیون دنبال‌کننده پستی را فرستاد و حال حاضر وارد فار فروش اولیه‌ی سکه ( ICO ) شده‌است .

زمانی شما فوتبال بازی میکنید ; آزاد می باشید ; شادمان میباشید . شور برای همه‌ی عاشقان فوتبال در سراسر دنیا . متشکر برای تمام حمایت‌های شما! پروژه‌ی سکه‌ی رونالدینیو!

 

 

 

 ساخت استادیوم واقعیت مجازی

 

ساخت استادیوم حقیقت مجازی

برنامه ارائه شده‌ی اول ( Roadmap ) نشان می دهد که دو پروژه‌ی استادیوم آسیایی در ماه ژولای و یا این که قبلی از پایان سال آغاز به عمل مینماید . همینطور یک اتحادیه فی مابین پنج استادیوم جنوب شرقی آسیا ساخته شده شده‌است این پروژه با ارتقا گسترش و ترقی حقیقت مجازی و سرویس ها مجازی ادامه پیدا می‌نماید که جنبه‌ی بازی‌های ویدیویی پروژه ارتقا پیدا می‌نماید ; که همینطور پروژه در مارس ۲۰۱۹ فعال‌سازی میشود .

این استادیوم‌ها در ویتنام , تایلند و فیلیپین دایر میشوند و مسابقات بازی‌های ویدیویی در ژولای ۲۰۱۹ , در شهر بانکوک برگزار خواهد شد . به کار گیری از تمام سرویس ها اعم از ثبت‌نام در آکادمی و کمپانی در شرط‌بندی و کمپانی در مسابقات بازی‌های ویدیویی و حقیقت مجازی به وسیله ارزدیجیتال نئو ( NEO ) انجام میشود .

همینطور رونالدینیو در زمینه ی اراده راسخ خویش اظهار‌کرد :

از زمانی فهمیدم که یک روز بازنشسته میشوم به فکره معاش پس از بازنشتگی‌ افتادم ; امید می کنم تا آنجایی که در توانم می‌باشد به جهان یاری کنم .

ررونالدینیو این ورزش کار دوستداشتنی , اولی فردی نیست که وارد حوزه‌ی ارزدیجیتال میشود .

پروژه‌ی ناموفقِ توکن Centra که بوسیله قهرمان بوکس عالم فلوید می‌ودر حمایت شد البته پروژه تبهکار به کلاهبرداری و موسس آن بازداشت شد .

ستاره‌ی اتحادیه ملی بسکتبال ایالات متحده استیون کری اولِ سال وارد دنیای ارزدجیتال شد و به عبارتی موقع صندوق پول ارزدیجیتال خویش را تاسیس کرد ; ولی با دقت به اتهاماتی که برای وی وجود داشته پروژه‌اش به تعلیق در آمده است .

 

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    11 + پانزده =