تصمیم SEC برای ETF

مبنی بر اسنادِ همگانی که درطول روز سه شنبه ۲۴ جولای منتشر شد , تصمیم کمیسیون بورس و سند بهادار ایالات متحده ( SEC ) بر پایه ی قبول بیت‌ کوین در صندوق قابل خرید و فروش در بورس ( ETF ) به ماه سپتامبر موکول شده‌است .

در نهایت نسخه‌ی ثبت شده در سایت فدرال , SEC توضیح می دهد که هرگونه تصمیمی درباره‌ی ثبت احتمالی سفارش قبول بیت‌کوین در ETF که در ماه ژانویه بیان شده شده‌است را به تعویق می اندازد .

کمیسیون بورس و سندها بهادار ( SEC ) درخصوص این مسئله اینگونه توضیح میدهد :

کمیسیون بدین سود رسیده است که به مراد قبول یا این که ثبت نکردن اصل طولانی‌تری را مشخص کند که زمان قابل قبولی برای هرگونه تغییر درین ضابطه داشته باشد . بر این اصل کمیسیون تاریخ ۲۱ سپتامبر را برای ثبت یا این که رد ضابطه پیشنهادی گزینش می کند .

همینطور کمیسیون بیش تر کرد که دو لحاظ دربار‌‌ه‌ی قبول بیت‌کوین در ETF بیان شده شده‌است .

در حالی که جامعه‌ی ارز‌های دیجیتال در رابطه چشم‌انداز بیت‌کوین هیجان زده می‌باشند ; میشل کوهن رئیس کل کمپانی سرمایه‌گذاری آتلانتیس , در شبکه‌ی CNBC اذعان کرد که تمایل به چنین اسمی «دیوانه‌‌وار» است .

وی بیشتر کرد :

آن‌‌ها میخواهند با مهر پلاستیکی خود بیت‌ کوین را تحت عنوان بودجه ثبت نمایند . اینجانب اندیشه نمی کنم دولت بخواهد به آن سمت برود . این چیزی نیست که من در هیچ صورت برای مشتریانم بخواهم . سبب خجالت است!

در خواست‌های گذشته قبول بیت‌کوین در ETF که بوسیله شرکت‌های VanEck و SolidX ارائه شد به تعویق نیفتاده است

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    یک × 5 =