سهام باشگاه ایتالیایی با ارز دیجیتال فروخته شد !

سهام باشگاه ایتالیایی با ارز دیجیتال فروخته شد !
جزء سهام باشگاه فوتبال ایتالیایی ریمینی ( Rimini ) که در خصوصی C ایتالیا حضور دارااست , در عوض ارز دیجیتال به فروش رسید .
این واقعه که در مدل خویش بی‌بدیل است بوسیله کمپانی هریتیج اسپورت هلدینگز ( Heritage Sports Holdings ) که یک کمپانی سرمایه‌گذاری ورزشی در امارات است , صورت گرفت . مغایر گزارش‌های اولیه‌ سهام این باشگاه در ازای بیت کوین فروخته نشده است ; بلکه از توکن‌های کوانتوکوین ( QTC ) که ارز دیجیتالی در جبل الطارق است , برای خرید ۲۵ درصد از سهام این باشگاه مستعمل شده‌است .
همینطور پابلو او دانا ( Pablo V . Dana ) که یکی‌از اشخاص حاضر درین پروژه است , از سهام‌داران و شرکای کمپانی HSH هم میباشد . این خبر به وسیله مدیرعامل باشگاه آقای جئورجیو گراسی ( Giorgio Grassi ) در کنفرانس مطبوعاتی اعلام شد . وی دراین باره اعلام‌کرد :
سهام باشگاه ایتالیایی با ارز دیجیتال فروخته شد !
مذاکرات با این تیم چندین ماه ادامه یافت . کمپانی هریتیج اسپورت هلدینگز و سهم دار آن کوانتوکوین , ایده‌های جدیدی را برای مجموعه و شهر ما و سینرژی ورزشی آنان مارک چهره یی جدیدی با نقطه‌نظر فناوری خواهد داشت . این موسسه اماراتی روش‌های خلاقانه‌ای برای پرداخت با ارزهای دیجیتال و به کار گیری از فناوری بلاک چین ارائه می دهد .
کمپانی اماراتی HSH در سال ۲۰۱۳ تاسیس شد . این موسسه تحت عنوان سرمایه‌گذار در باشگاه‌های فوتبال و سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر مرتبط با فوتبال در کشورهای آسیایی و اروپایی درگیر کار است . باشگاه‌های دیگری که‌این این موسسه سهام آن ها را خریداری کرده دپورتیوو لاس باریوس از لیگ گونه ۶ اسپانیا و باشگاه مانتووا در ایتالیا بوده است . همینطور این مجموعه مجموعه جبل الطارق یونایتد , که حقوق و دستمزد بازیکنانش را با ارزهای دیجیتال پرداخت میکند , تا قبل از این خریداری کرده بود .
مجموعه فوتبال ریمینی باشگاه سابق ایتالیایی است که در سال ۲۰۰۶ و پس از بازی با یوونتوس که با سود تساوی ۱ – ۱ به آخر رسید , اعلام ورشکستگی کرد . این سالن ورزشی بعد از این با مشکلات عدیده‌ای نظیر خروج اعضای هیئت مدیره دست و پنجه قابل انعطاف کرد که منجر شکسته شدن این گروه و نوسازی چندباره آن شوید .
هم‌اکنون این گروه برای باری دیگر به لیگ بازگشته است و مدیرعامل آن آقای گراسی اعلام کرده که قسمتی از سهام باشگاه توسط ارزهای دیجیتال خریداری شده‌است ; چیزی که نظیرش را در فوتبال حرفه‌ای تا به حالا ندیده بودیم .
آقای مدیرعامل در این زمینه می گوید :
مالکیت تازه با ارزهای دیجیتال اکنون وارد مورخ فوتبال شده‌است و شور و هیجان مهمی را در شهر ریمینی شاهد هستیم . در هفته‌های اخیر این موسسه اماراتی عشق و علاقه خاصی به مارک ریمینی و راهی که در میدان فوتبال گزینش کرده‌ایم , نشان داده است . اعضای نو متشکر شفافیت این باشگاه , پایداری اقتصادی آن , تعهدشان به دنیایی دارای انسجام و اقتدار نو باشگاه با شرکت‌های همکار می‌باشند .
صنعت ارزهای دیجیتال اخیراً در عرصه‌ بین‌المللی فوتبال هم وارداتی شده‌است . علاوه بر خبر خرید جزو سهام گروه ایتالیایی و پرداخت حقوق و دستمزد بازیکنان جبل‌الطارق یونایتد با ارز دیجیتال , eToro در همکاری با لیگ یک انگلیس درصدد استعمال از ارزهای دیجیتال در ساختارهای پرداخت لیگ جزیره می باشد .

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    هفت + نه =