جهش بزرگ لایت کوین در این هفته

جهش بزرگ لایت کوین در این هفته

 

لایت کوین یک هفته فوق العاده را گذراند و در حالا ارتقا ارزش به ۹۰ دلار است . همینطور در صرافی GDAX , لایت کوین بیشترین حجم معاملات را به خویش اختصاص اعطا کرد .

این پروسه چشمگیر برای حریف دیگر لایت کوین , یعنی بیت کوین نیز صحت کرد و بیت کوین با گاز در حالا وصال به بها ۵۰۰۰ دلار است . سرمایه گذاران به عینه در حالا سپرده گذاری متعددی بر ارزهای دجیتال می‌باشند و هیچ علامت هایی از کاهش ارزش در آن‌ها چشم نمی‌شود .

 

جهش بزرگ لایت کوین در این هفته

 

ارتقا بها لایت کوین , دست‌کم دو علت بزرگ دارااست . اولیه , عمل اخیر SegWit در بیت کوین , یک پتانسیل حقیقی در معاملات کانال لایتینگ ( LN ) در لایت کوین تولید می نماید . کانال لایتینگ امداد می نماید تا تراکنش ها سرعت بالا خیس و ارزان خیس در بلاک چین لایت کوین صورت بپذیرد .

بنیاد لایت کوین جدیدا در توییتر گفت که اولیه پرداخت با شبکۀ لایتینگ برنده بوده است ونشان می‌دهد که کانال بدون نقص و فراهم برای انجام تراکنش ها است . در‌این تست پرداخت تراکنش بودن کارمزد انجام شد .

دوم , به صورت کلی درین هفته تمام ارزهای دیجیتال به دلیل تنش سیاسی و نظامی ایالات متحده و کره شمالی , ارتقاء ارزش را تجربه کردند . این تنش سبب شد که تقاضا برای ارزهای دیجیتال بالا رود و در سود منجر ارتقاء ارزش شود .

صعود اساسی لایت کوین از آوریل ( فروددین ماه – اردیبهشت ماه ) سال جاری استارت شد و از ارزش ۴ دلار , به‌این نقطه رسید . به حیث میرسد تا یک‌سری ماه آتی , لایت کوین به رویش خویش چهت نیل به ۱۰۰ دلار ادامه دهد .

 

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    13 − ده =