مادربرد جدید ایسوس ویژه ماینینگ ارزدیجیتال

کمپانی ایسوس که در زمینه ساخت سخت افزار رایانه‌ای فعالیت دارد , چیز جدیدی را با هدف پاسخ به نیاز دار انسان در بازار ماینینگ ( استخراج ) ارزهای دیجیتال به بازار عرضه کرد .

این محصول جدید که یک مادربرد است اچ۳۷۰ ماینینگ مستر نام دارد . این مادربرد نسخه بهبود یافته فرآورده پیشین ایسوس با نام بی۲۵۰ ماینینگ اکسپرت ( B250 Mining Expert ) است . ایسوس می گوید در این جنس تازه , الگوهای جدیدی برای نسل دوم تولیدات مرتبط با ارزهای دیجیتال اعمال شده است .

مادربرد اچ۳۷۰ ماینینگ مستر میتواند تا ۲۰ کارت گرافیک را بر روی خود جای دهد . هنوز معین نیست که این مادربرد قرار است با چه قیمتی به دست مشتریان برسد و دقیقا چه وقتی به بازار عرضه می‌شود . ایسوس اعلام کرده که این سخت افزار در سه ماهه سوم سال جاری ( ۲۰۱۸ ) وارد بازار می شود .

یکی از قابلیت‌های دیگر اچ۳۷۰ ماینینگ مستر را باید در سامانه داخلی آن دانست . این سامانه شرایط ۲۰ کارت گرافیک سوار شده بر روی آن را به صورت آنی مورد پایش قرار می‌دهد .

ایسوس درباره این فرآورده این دسته توضیح می‌دهد : «صرف زمان کمتر برای نگهداری از دستگاه‌تان به معنای یافتن زمان بیشتر برای عملیات ماینینگ است . به همین جهت است که اچ۳۷۰ ماینینگ مستر یک قابلیت‌های تشخیصی ویژه دارد که سبب می شود مدیریت آن ساده‌تر شود . »

ایسوس یکی از شرکت‌های فعال در حوزه ساخت سخت افزار است که جذب بخشی از بازار پررونق تجهیزات استخراج ارز دیجیتال را یکی اهداف خود قرار داده است .

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    بیست − 5 =