استارتاپی که با بلاک چین، بازار جهانی کار را بر هم خواهد زد

استارتاپی که با بلاک چین , بازار جهانی کار را بر نیز خواهد زد

کشف کردن یک شغل عالی و دلخواه و نیز استخدام شخصی , کار دشواری است . در‌این بین , اورکر می خواهد با به کار گیری از فناوری بلاک چین , بازار استخدام را دگرگون سازد .

احتمالا تجربه زمانی که جدید فارغ‌التحصیل شدید و به‌دنبال شغل بودید را به یاد آورید . بی‌تردید یافتن یک شغل متناسب با تحصیلات و هم روحیات برای عمده اشخاص کاری طاقت فرسا است . همینطور درصورتی که کسب‌وکاری دارید , نیز میدانید که یافت کردن نیروی مطلوب کاری یک پروسه پیچیده و زمان‌بر است .

کارفرمایان می بایست اعتماد و اطمینان کافی را به شخصی که میخواهند استخدام نمایند بیابند . برای این کار بایستی صدق مدارک شخص تایید شود , سوابق وی مورد بررسی قرار گیرد و مراحل طولانی کار اداری صورت بپذیرد . همینطور بایستی با شخص متبوع رای زنی شود .

چه عالی می‌شداگر تمامی مهارت‌ها , توصیه‌ها و تجربیات شغلی فراهم و تایید قانونی شده بر روی بلاک چین قرار می‌گرفت . آیا روزمه‌تان به روشنی نشانگر همگی توانایی‌ها و سوابق‌تان بود و کارفرمایان می‌توانستند به طور ۱۰۰ درصد به آن اعتماد کنند؟

ظاهرا با اورکر ( Aworker ) این دستور به زودی عملی می شود .

شیوه‌ای خوبتر برای استخدام

اورکر یک پلتفرم بر طبق بلاک چین است که میخواهد صنعت منابع انسانی را متحول ساخته و فرصت‌هایی درین بازار ۴۲۹ میلیارد دلاری بسازد . اورکر با بهره‌گیری از قراردادهای هوشمند به یوزرها یاری می کند بتوانند شغل ایده‌آل خویش را راحت‌تر بیابند و شرکت‌ها هم به شکلی راحت‌تر و اثربخش‌تر نیروی انسانی مورد نیازشان را پیدا نمایند .

کارجویان با به کار گیری از اوروکر می توانند رزومه خویش را بر روی بلاک چین نگه دارند . به خاطر تحلیل و تایید غیرمتمرکز در بلاک چین , میزان اعتبار و قیمت کاری هر شخص به طور آنی به‌روزرسانی میشود و ولی همگی افرادی که به نوعی در روند استخدام شرکت کردند د پاداشی اخذ خواهند کرد . همین به شرکت‌ها امداد میکند هزینه‌های خویش را کاهش دهند . در واقع این‌شیوه یک چهارم هزینه‌ روش متداول کنونی را داراست .

اورکر ( Aworker ) بر اساس بلاک چین است و بازار کار را متحول می‌سازد
اورکر همینطور به کارجویان قابلیت و امکان می دهد دستیابی به شغل مطلوب بتوانند به علم آموزی یا این که بهبود تجربه و علم خویش پرداخته و در سود شرایط بهتری بیابند . اطلاعات دردسترس بر روی این بلاک چین واضح بوده و هیچ کمپانی و یا این که شخصی نمی‌تواند از آن در سوی منافع خویش سوءاستفاده نماید .

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    20 + 20 =