مسائل مهم هنگام قیمت گذاری

مسائل مهم هنگام قیمت گذاری
درک بدون نقص قواعد ( بازی ( در بازار فارکس در واقع شالوده و مبنا موفقیت است . یکی‌از حساسترین نکات , فهم و شعور تخصص بانک که خدمت دیلینگی را در اختیار مشتری میگذارد و یا این که مرکزها دیلینگی است . مشتری می بایست اطمینان داشته باشد که نرخ های اعلام شده نرخ های بازار و عکس العمل ارگانیک می باشند و مرکزها دیلینگی هیچ نرخی را ( بالا ( و یا این که ( تحت ( نیاورده است . پی بردن تمام نکات جزئی از تعداد اعتراضات سوای مبنا را کاهش میدهد و اذن می‌دهد از انجام خطاهای استاندارد دوری شود .
یک حالت معین را بررسی میکنیم
در ترمینال اطلاعاتی خبر ها مهمی نشان داده می شود – بدون شک این داده ها نشان دهنده زمان قابل قبولی برای ورود به بازار می باشند , به این ترتیب بخش اعظمی از خرید و فروش گران درخواست نرخ می نمایند . در‌این حالت اکثر زمان ها تایم ها ( ما درباره‌ی وضعیتی که خبرها حقیقتا حساس میباشند سخن میکنیم ) , داد و ستد گران نرخ ها را با تاخیر و یا این که با اسپرد گسترده اخذ می نمایند و بیشتر وقت ها خرید و فروش گران گمان می نمایند که مرکزها دیلینگی قصد کلاه برداری دارا‌هستند .
مسائل مهم هنگام قیمت گذاری
اکنون بیایید بدین موقعیت از سوی دیگری نگاه کنیم – بانک در به عبارتی لحظه آغاز به برقراری رابطه با پیمانکار فرنگی می نماید . ( شرایط ۱۰۰ % عملیات داخلی و عدم خروج سفارشات به بازارهای فرنگی را در لحاظ نمی گیریم ) و آنچه بانک مشاهده می نماید : در ترمینال های مطرح ترین و معروفترین بروکرها برای زمان کوتاهی ( معمولا کمتر از ۳۰ ثانیه ) حالت Off price فعال شده‌است . در سراسر دنیا راهکار درخواست نرخ در اولی ثانیه بعد از تکثیر خبر اشتباه به حساب آورده می شود و در حالتی‌که شما پافشاری نمائید نرخ با اسپرد گسترده ای به میزان ۵۰ نقطه برای شما ارسال خواهد شد . از طرفی دیگر با اعتنا به تجربه فعالیت ما درین بازار قابل به عنوان کردن است که چه بسا در صورتیکه داد و ستد گران غالب شدند در لحظات نخستین بعد از تکثیر خبر داد و ستد ای را بگشایند , فیض نیکی به دست نیاورده اند . معمولا بعداز نشر خبر ها با اهمیت نوسانات متعددی به‌وجود میایند و جهت تغییر و تحول ارزش مدام با برخورد های اول یکسان نیستند و چه بسا گه گاه با اعتنا به میزان کم سپرده و بینش های بی پروا به تحمل ریسک عاقلانه نیست و در ۹۰ % از تایم ها با حیف کردن وجه مواجه است . ولی برای اشخاصی که بازی ( رولت روسی ( را به عالم معرفی نموده است , بخت ۱۰/۱ بخت مضاعف بدی نیست , با این وجود هر کسی به طور مستقلانه تصمیم می‌گیرد و ما حق نداریم جلوی تصمیم شمارا بگیریم .
یک مورد دیگر را بررسی می‌کنیم : در حالت آهسته بازار خرید و فروش گر دائما درخواست نرخ می نماید و نرخ بازار ( درین مواقع نرخ حقیقی وواقعی با دقت به شاخصه های Reuters و یا این که Dow Jones , در‌این‌صورت این نرخ نمی تواند بصورت دوگانه تعبیر و تفسیر شود ) به وی ارسال می شود . ولی داد و ستد گر هیچ داد و ستد ای انجام نمی دهد . بانک فروشنده چه اقداماتی را انجام میدهد – چنانچه بانک برای هر تقاضای خرید و فروش گر به پیمانکاران فرنگی مراجعه کرده و تقاضای نرخ نماید و با این وجود هیچ داد و ستد ای انجام ندهد بروکر حالت Choice را فعال خواهد کرد این حالت یعنی ارائه نرخ سوای اسپرد ( و یا این که این که لطفا معلوم فرمایید چه عملیاتی را میخواهید انجام دهید ) . به لحاظ میرسد با اخذ Choice هیچ چیزی رخداد نیافتاده است البته با دقت به سنت های غیر قانونی بانک نمی تواند Choice را رد نماید . بعداز قبول نکردن یک و یا این که دو به بانک پسوند ( گوسفند ( داده خواهد شد و بعد از این بانک به احتمال خیلی کم نرخ خیر از این پیمانکار اخذ خواهد کرد . اما قابل ذکر است که حالت Choice خیلی کم فعال می شود , اکثر زمان ها زمان ها اسپرد توسعه و گسترش پیدا می نماید و این زنگ خطری است که هشدار میدهد تعداد تقاضای نرخ در بازار آهسته به تدریج بیشتر از حجم مجاز خواهند شد .
از موردها ذکر شده در ابتدا سوالی به‌وجود میاید – چه طور داد و ستد گر میتواند نرخ حقیقی و واقعی بازار را اخذ نماید و این نرخ چه می‌باشد .

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    پنج × 3 =