روند صعودی در بازار طلا

روند صعودی در بازار طلا
با اعتنا به ارتقا ریسک در زمینه‌های متفاوت اقتصاد , بیشتر سرمایه گذاران , در طلا و جواهرات و فلزات گرانبهای دیگر آغاز به سپرده گذاری کردند . چه بسا میلیاردر جورج سوروس که در سال‌های اخیر بیشتر وقت خویش را صرف کارها خیریه می کند , به مدیر میزان دارایی بازگشته و اکنون به طور فعال سرگرم سپرده گذاری در طلا جواهرات و شرکت‌های فعال دراین مورد , می باشد , او همینطور در اکنون فروش تمام دارایی‌های خویش که به بازار فلزات باارزش وابستگی ندارند , می باشد .
جورج سوروس تحت عنوان یک سرمایه گذار برنده پر اسم و رسم است و یک سری سپرده گذاری شایان توجه او‌را مشهور کردند . بین دست آوردهای پر اسم و رسم او می‌توان از مورد ها تحت اسم موفقیت :
بازکردن معاملات کوتاه با جفت ارزی GBPUSD در فصل‌تابستان ۱۹۹۲ هنگام ارزشگذاری پوند . در ماه سپتامبر به عبارتی سال نرخ پوند کاسته شده و جورج سوروس حدود یک میلیارد دلار درآمد کسب کرد .
روند صعودی در بازار طلا
بازکردن معاملات بلند با USDTHB ( داد و ستد با کاهش بات تایلند ) در فصل بهار ۱۹۹۷ با پیش گویی آغاز معضل اقتصادی در آسیا . پیش گویی سرمایه گذار انجام شد و در فصل تابستان به عبارتی سال نرخ بات تایلند تخت گاز آغاز به کاهش کرد و ابتدا سال ۱۹۹۸ درآمد جورج سوروس بیش تر از ۷۵۰ میلیون دلار بود .
بازکردن معاملات بلند با جفت ارزی USDJPY ( خرید و فروش برای کاهش نرخ ین ژاپن ) در نوامبر ۲۰۱۲ درانتظار فعال شدن برنامه سهولت سازی سیاست‌های اقتصادی بانک مرکزی ژاپن , که منجر کاهش بها ین خواهد شد . این اتفاق افتاد در فصل بهار سال ۲۰۱۳ درآمدی برابر با ۱ . ۴ میلیارد دلار برای جورج سوروس به همراه داشت .
شایان توجه است که پیش گویی جورج سوروس در زمینه ی ارتقاء نرخ طلا جواهرات با دقت به ارتقاء ریسک اقتصاد جهانی , معضل مرزوبوم چین ( کاهش رویش اقتصادی , خروج سرمایه از میهن , زد خورد در میان رهبران سیاسی ) و همینطور اختلافات سیاسی در اروپا , از اقبال بالایی برای موفقیت شامل است .

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    2 − 1 =