چگونه تبدیل به یک معامله گر منظم شویم؟

چگونه تبدیل به یک معامله گر منظم شویم؟

 

 

نظم یک رکن حساس برای تبدیل شدن به یک خرید و فروش گر با سودآوری همیشگی است . با این وجود , بیشتر خرید و فروش گران مشتاق هنگام انجام معاملات در بازار خویش را ناتوان در محافظت نظم می‌بینند . این مقاله به شما فهم عمیق تری در رابطه ادله این‌که چرا می بایست در پرسرعت ترین زمان تبدیل به یک خرید و فروش گر منظم گردید و چگونگی تغییر تحول عادت های داد و ستد گری شما درسمت دست یافتن به نظم بیشتر خواهد اعطا کرد . احتمالاً این یک کدام از مهمترین مقاله هایی خواهد بود که در مسئله داد و ستد گری مطالعه می‌کنید , بدین ترتیب سفارش میکنم در اوضاع مناسب مطالعه و با تمرکز کافی مبادرت به تلاوت ادامه مقاله فرمائید تا مفاهیم مورد دعوا به نیکی در ذهنیت شما جای گیرد .

چرا نظم برای تبدیل شدن به یک خرید و فروش گر با سودآوری دائمی لازم است

داد و ستد گری در بازارهای مالی به تراز بالایی از نظم نیاز دارااست که تقریباً همه خرید و فروش گران , چه تازه کار و چه زبده این مسئله را می‌دانند . ولی درک کردن با انجام دادن مختلف است و درحالی که اکثریت داد و ستد گران می‌دانند که می بایست با نظم بیشتری فعالیت نمایند , اکثر زمان ها فکر میکنند منظم بودن را میتوانند تا‌زمانیکه به اندازه معینی سودآوری برسند به تعویق بیاندازند . اینجانب این را میدانم زیرا اینجانب تقارن زمانی درین حالت قرار داشتم , “ اینجانب هنگامی سرمایه حسابم را به میزان ایکس رساندم استارت به منظم بودن و در اختیار گرفتن خوب تر ریسکم می کنم… ” این گزاره برایتان آشنا به لحاظ می رسد؟ اینجانب شرط می بندم که وقتی دقیقاً همین گزاره در ذهنیت شما بوده یا این که ممکن میباشد هنوز نیز باشد . تقریباً هر داد و ستد گری این ذهنیت را داشته است .

نقص‌ این شیوه تامل که شما می‌توانید منظم بودن را تا زمان صورت دادن اتفاقات مد نظرتان به تعویق بیاندازید نیز تقریبا بدیهی است , با این وجود گشوده نیز بیشتر خرید و فروش گران به داشتن چنین روش فکری ادامه می دهند . این یک خطا است که از طمع نشأت می‌گیرد و خرید و فروش گران طمع عمل در بلند بازه زمانی نمی توانند سودآوری داشته باشند . در صورتیکه یک چیز باشد که بتواند اکانت داد و ستد گری شما‌را سرعت بالا خیس از هر چیز دیگری خالی نماید , آن طمع است . یک داد و ستد گر طمع فعالیت داد و ستد های متعددی انجام می‌دهد و بیشتراز حد روی هر خرید و فروش ریسک می نماید و همانطور که چند توشه ارائه شده خرید و فروش بیش تر از حد و ریسک بیشتراز حد دو برهان حساس خسارت دیدن داد و ستد گران میباشند .

از دید اینجانب , داد و ستد گری به صورت ارگانیک خلق طمع انگیز را به دلیل وجود وسوسه مداوم به آسانی پول درآوردن با یک فشار کلیک موس تحریک می نماید . به این ترتیب تمام اشخاصی که مبادرت به داد و ستد در بازار می نمایند در حالتی‌که که میخواهند به داد و ستد گر موفقی بدل شوند بایستی یک طرح ریزی آگاهانه برای جنگیدن با طمع قبلی از زخم دیدن از آن داشته باشند .

 

 

 

چگونه تبدیل به یک معامله گر منظم شویم؟

 

 

تبدیل شدن به یک خرید و فروش گر منظم یعنی تولید تغییر تحول در عادت های خرید و فروش گری

داد و ستد گرانی که به مقدار کافی در بازار استمرار میاورند تا سودآوری همیشگی را تجربه نمایند اشخاصی می‌باشند که به عادت های مثبتی در شیوه داد و ستد گری خویش دست مییابند و آنها را دوام میبخشند . نظیر هر چیز دیگری در معاش , عادت ها وجود حقیقی وواقعی شما و میزان ترقی شما در هر موضوع ای را نشان می دهند . همینطور عادت ها تقویت می‌شوند و به شخصیت ما و روزمرگی ما تبدیل می گردند , چه عادت های مثبتی باشند چه منفی .

متأسفانه رشد دادن عادت های یک خرید و فروش گر غالب برای بخش اعظم اشخاص تبدیل به چالشی بزرگ می شود که از اولِ راه و روش با آن روبه رو هستند . بیشتر داد و ستد گران با آرزوی کسب سود پرسرعت یا این که با تاءمل ساخت سودآوری تا حدی که فوراً شغل کنونی خویش را ترک نمایند پا به بازار خرید و فروش می‌گذارند . آنان همینطور با سرمایه ای تقریبا ناچیز استارت به خرید و فروش گری می نمایند که‌این فعالیت منجر ساخت مغایرت میان احساسات و منظور هایشان در قبال موقعیت حقیقی و واقعی آن‌ها می شود .

حقیقت این است که هرچه شما مشقت بار خیس همت فرمایید تا اندازه متعددی پول را در حین کوتاهی به دست آورید , بیش از منظور خویش بدور می‌شوید .

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    2 × چهار =