معرفی پائول تئودور جونز

معرفی پائول تئودور جونز

 

 

پائول تئودور جونز متولد ۲۸ سپتامبر سال ۱۹۵۴ در ممفیس آمریکا به دنیا آمد . وی بنیانگذار کمپانی سپرده گذاری تئودور است که یک کمپانی سری هج فاند میباشد . در مارس سال ۲۰۱۴ به وسیله خبرنامه فوربس بها خالص بودجه های او ۴ . ۳ میلیارد دلار ( دلار آمریکایی ) تقریب زده شده بود و مرتبه ۱۰۸ ثروتمندان ایالات متحده و سکو ۳۴۵ ثروتمندان عالم را به خویش اختصاص داده بود با این موفقیت در موضوع مالی وی بنیاد رابین هود را تاسیس کرد .

گذشته از این‌که متوسطه دانشکده ممفیس را برای محل علم آموزی خویش گزینش نماید , از دبستان روزمره و پسرانه کاتولیک ها فارغ التحصیل شده بود . آنگاه او به دانش کده ویرجینیا رفت . وی در سال ۱۹۷۶ مدرک کارشناسی خویش را گرفت و همینطور در مسابقات سبک وزن قهرمانی بوکس دانشکده ویرجینیا کمپانی کرد . وی همینطور رییس انجمن Sigma Alpha Epsilon بود .

در سال ۱۹۸۰ این ایده در وی صورت گرفت که ماندن در اینجا دیوانگی است چون آنها به اینجانب چیزی یاد نمی دهند پس اینجانب اینجا چه میکنم؟ وی خویش را توجیه کرد که از دانشکده Harvard Bussiness School بیرون شود و مهیا رفتن شد . این شعور و فهم و شعور نشان دهنده این است که آنان حقیقتا در مدرسه های بازرگانی چیزی فراگیری نمی دهند .

 

معرفی پائول تئودور جونز

 

 

ویلیام دیوناوانت از اقوام جونز و صاحب کمپانی دیوناوانت , یکی‌از وسیع ترین تجار پنبه در عالم است . وی به جونز سفارش کرد که به جهت جنوب , به نیواورلین برود تا با “ الی تولیس که یک کارگزار متاع بود , کلام نماید . او جونز را استخدام کرد و در بورس پنبه نیویورک , در معاملات آینده پنبه به جونز مشورت و موعظه اعطا کرد .

جونز ابعاد بیان کرد : وی ( الی تولیس ) متفکرترین انسانی است که اینجانب تا کنون می شناسم . وی به اینجانب فراگرفت که تریدینگ مضاعف رقابتی است وشما می بایست توان در اختیار گرفتن احساسات و هیجانات خویش را بدست آورید . اهمیت ندارد که چه‌گونه آن‌ها‌را کاهش دهید , آن‌ها هیجانات فوق العاده ای می باشند که شدتشان کم و فراوان می شود و مشغول آنان می‌شوید .
در سال ۱۹۸۰ جونز کمپانی سپرده گذاری تئودور را تاسیس کرد که امروزه یک کمپانی اکثر مدیر سرمایه است و دفتر کار مهم آن در گرینویچ , ایالت کنتیکوت ( Greenwich , Connecticut ) است . مجموعه تئودور متشکل است از کمپانی سپرده گذاری تئودور و شرکت ها متعلق که آنها در تریدینگ , سپرده گذاری و تحقیق در زمینه ی بودجه هایی که درآمد اثبات دارا هستند , ارزها , سهام , کالاهای سرمایه ای و مشتقات دارای ارتباط و دیگر ابزارها در بازار جهانی برای مشتریانی از اقصی نقاط جهان فعال می باشند . راهکار سپرده گذاری مجموعه تئودور فی مابین سایر مشتمل بر : سپرده گذاری کلان جهانی ورقه ها اختیار , سپرده گذاری کلان معاملات سلف , اسناد اختیار خرید و فروش سهام , سپرده گذاری کلان در بازارهای سهام کم ریسک و سهام رشدی است .

یک کدام از موفقیت های بزرگ و زود هنگام جونز پیش گویی دو شنبه سیاه در سال ۱۹۸۷ بود . در آن هنگام سرمایه ی وی به منجر پیش فروش های سهام که در مبالغ سنگینی انجام داده بود , سه برابر شد .

پیتر بوریش دو‌مین شخصی بود که جونز او را به سرویس گرفت و دست راست جونز در کمپانی سپرده گذاری تئودور بود . بوریش در سال ۱۹۸۵ به کمپانی وی ضمیمه و در سال ۱۹۹۴ از این مجموعه جدا شد . جونز میگفت بوریش سقوط سال ۱۹۸۷ را پیش گویی کرده بود , چون وی سقوط سال ۱۹۸۷ را مثل سال ۱۹۲۹ , از قبلی رسم و پیش گویی کرده بود و شباهت های فی مابین این دو برهه از بازار را هم یادداشت کرده بود .

جونز با‌گاز یک قیم از انجمن معاملات سلف صنعت های به سرویس گرفت که در ساخت و ترقی شاخه ای از فراگیری های انستیتوی انجمن معاملات سلف دارای فایده بود . در تحقیق و پژوهشی که ابعاد بوسیله خویش انستیتو انجام گرفت اسم آنجا به انستیتوی بازارهای مالی با مرکزیت واشنگتن دی سی تغییر تحول یافت .

آقای جونز مدام هوادار پباده سازی و استفاده کردن یادگرفتن های اول در سمت اخلاقیات و کردارشناسی بود که‌این به یک ترازو و بها در بین اعضا و کمپانی کنندگان بازار در همگی ی بازارهای آینده آمریکا ایالات متحده تبدیل شد .

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    3 × دو =