توصیه های ویلیام گن به معامله گران

توصیه های ویلیام گن به معامله گران

 

۱ – هیچ وقت اذن ندهید یک خرید و فروش سودآور وارد ضرروزیان شود . زمانی سود شما به ۳ واحد و بیشتر از آن رسید نقطه توقف خسارت را به جایی که خیر سود و خیر ضرر و زیان باشد بیاورید

۲ – سرمایه تان را به ۱۰ بخش متساوی تقسیم نمایید و هیچ گاه بیشتر از یک دهم سرمایه تان را برای یک داد و ستد به ریسک نیاندازید

۳ – برای سفارشات حد زیان انتخاب فرمایید : مدام با قراردادن حد ضرروزیان نقطه در مسافت ۳ تا ۵ واحد مبادرت به خرید نمایید

۴ – هیچ گاه بیش تر از سرمایه تان مبادرت به خرید نکنید . این فرمان را تحت عنوان ضابطه تغییر تحول ناپذیر خویش در بازار قرار دهید .

۵ – خلاف فرایند بازار داد و ستد نکنید . هیچوقت تا زمانی از مراحل بازار ( رو به بالا یا این که نزولی بودن پروسه در نمودار ) مطمئن نشدید مبادرت به خرید و فروش نکنید .

۶ – هنگامی تردید کردید از بازار بیرون گردید و تاهنگامیکه شک دارید وارد بازار نشوید

۷ – صرفا سهامی که فعال میباشند را خرید نمایید . سراغ سهامی که تکان آرام ای دارا هستند یا این که متوقف می باشند نروید .

۸ – ریسک را به نسبت هم اندازه تقسیم فرمایید . در صورت قابلیت و امکان ۴ یا این که ۵ سهم را خریداری نمائید . از این‌که کلیه سرمایه تان را فقط روی یک سهم سپرده گذاری نمایید به شدت دوری کنید .

۹ – هیچوقت پیشنهاد هایتان را محدود نکنید یا این که روی یک ارزش اثبات خرید و فروش انجام ندهید . بر طبق ارزش بازار داد و ستد نمائید .

.

 

توصیه های ویلیام گن به معامله گران

 

۱۰ – داد و ستد هایتان را سوای وجود یک برهان عالی نبندید . با گزینش نقطه توقف خسارت برای داد و ستد هااز سودتان حفظ نمایید .

۱۱ – دخیره سازی فرمائید . پس از این‌که تعدادی از معاملات برنده را تجربه کردید جزو سودتان را در حسابی مختص پس انداز نمایید و صرفا در پیشامدهای ناگهانی و نا خوشایند از آن به کارگیری نمائید .

۱۲ – هرگر صرفا برای به چنگ آوردن سود یک سهم , آن را خریداری نکنید

۱۳ – هیچوقت از ضرر میانگین نگیرید . این مطرح ترین اشتباهی است که یک داد و ستد گر میتواند مرتکب شود .

۱۴ – هیچوقت صرفا برای این که صبرتان تمام شده‌است بازار را ترک نکنید یا این که به دلیل این که تحمل طاقت را ندارید وارد بازار نشوید .

۱۵ – مدام از سودهای کوچک مقابل ضرروزیان های بزرگ بپرهیزید .

۱۶ – هیچ زمان حد زیان یک پیشنهاد را حذف نکنید .

۲۱ – هنگام خرید سهامی را تعیین نمائید که کمترین حجم عرضه را دارا هستند و برای فروش سهامی که بیشترین عرضه را دارا هستند در حق تقدم قرار دهید .

۲۲ – هرگر مبادرت به Hedge ( خرید و فروش تامینی ) نکنید . در صورتی‌که صاحب سهامی می‌باشید که ارزش آن استارت به ذیل امدن نموده است هیچ وقت سهام دیگرتان را نفروشید تا خسارت آن را جبران فرمایید . از بازار بیرون گردید ضرر تان را متقبل گردید و منتظر یک شرایط مطلوب دیگر بمانید .

۲۳ – هیچ گاه شرایط تان دربازار را فارغ از یک استدلال عالی عوض نکنید . هنگامیکه خرید و فروش میکنید آن را براساس چند عارضه ها مطلوب یا این که طرحی مدون به انجام برسانید و تا‌زمانیکه یک نماد روشن از تغییر‌و تحول در پروسه را ندیده اید از بازار بیرون نشوید .

۲۴ – از ارتقاء ناگهانی معاملات پس از یک عصر پیروز و سودآور در داد و ستد دوری کنید .

    ارسال دیدگاه

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

    دو × چهار =