logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

گروه عملیاتی ترامپ برای رسیدگی‌ به جرایم ارزدیجیتالی

گروه عملیاتی ترامپ برای رسیدگی‌ به جرایم ارزدیجیتالی
گروه عملیاتی ترامپ برای رسیدگی‌ به جرایم ارزدیجیتالی

رییس جمهور ترامپ طی روز چهارشنبه ۱۱ جولای , فرمان اجرایی جهت ساخت گروه عملیاتی که بخشی از مسئولیتش تمرکز بر روی کلاهبرداری‌های ارز دیجیتالی است را امضا کرد . طبق امر «گروه عملیاتی جهت رسیدگی به تمامیت بازار و کلاهبرداری‌ مصرف‌کننده» , بیشتر تمرکز آن متوجه کلاهبرداری‌های این حوزه خواهد شد . برای صنعت […]

رییس جمهور ترامپ طی روز چهارشنبه ۱۱ جولای , فرمان اجرایی جهت ساخت گروه عملیاتی که بخشی از مسئولیتش تمرکز بر روی کلاهبرداری‌های ارز دیجیتالی است را امضا کرد .

طبق امر «گروه عملیاتی جهت رسیدگی به تمامیت بازار و کلاهبرداری‌ مصرف‌کننده» , بیشتر تمرکز آن متوجه کلاهبرداری‌های این حوزه خواهد شد . برای صنعت ارزهای دیجیتال قابل توجه است که واژه و کلمه «کلاهبرداری ارز دیجیتال» که در این دستور آمده , تنها یکی تعدادی حوزه‌ای است که این گروه عملیاتی در جهت امداد به فرآیند رسیدگی‌ها و تعقیب قانونی مورد ها کلاهبرداری برخواهد آمد .

البته مشخص و معلوم نشده که این گروه در چه قالبی بدین روند امداد می نماید , اما احتمال دارد این موسسه گزارشی از سود را برای ترامپ آماده خواهد کرد .

گروه عملیاتی ترامپ برای رسیدگی‌ به جرایم ارزدیجیتالی

با این حال خیره کننده نیست که سیاست دولت آمریکا در این سو قدم بر می‌دارد . در اوایل سال میلادی , دولت آمریکا گفت که بر روی استراتژی جامعی راجع به ارزهای دیجیتال با تمرکز بر روی کلاهبرداری‌های این حوزه , در حال عمل کردن است . همینطور در فوریه این سال , وزارت دادگستری یک تیم عملیات امنیت سایبری که ارز دیجیتال نیز یکی اهداف آن بود , تشکیل داد .

راد روزنتاین , قائم رده دادستان کل نیز در این زمینه اظهار کرد :

بسیاری از این برنامه‌ها شامل بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال که در قالب سیستم‌های مالی قدیمی نمی‌گنجند , خواهد شد .

همچنین ایشان خاطر نشان نمود :

چیزی که ما اکنون با مجموعه جریمه ها رایانه‌ای در‌پی آن هستیم , یافتن راه‌حل جامعی است که بتوانیم با آن مقابله کنیم .