logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

سرمایه‌گذاری یونیسف

سرمایه‌گذاری یونیسف
سرمایه‌گذاری یونیسف

صندوق خردسالان ملل متحد ( یونیسف ) اظهار کرد که بر روی استارتاپ‌هایی که بخواهند فناوری‌هایی مبنی بر بلاک چین را توسعه‌ دهند سرمایه‌گذاری خواهد کرد . این اداره بین‌المللی به هر استارتاپ که بتواند جنس یا این که خدمتی با تاثیرگذاری مثبت جهانی را پباده سازی نماید , سرمایه‌ اولیه‌ای در بین ۵۰ هزار […]

صندوق خردسالان ملل متحد ( یونیسف ) اظهار کرد که بر روی استارتاپ‌هایی که بخواهند فناوری‌هایی مبنی بر بلاک چین را توسعه‌ دهند سرمایه‌گذاری خواهد کرد . این اداره بین‌المللی به هر استارتاپ که بتواند جنس یا این که خدمتی با تاثیرگذاری مثبت جهانی را پباده سازی نماید , سرمایه‌ اولیه‌ای در بین ۵۰ هزار تا ۹۰ هزار دلار را اختصاص می دهد .

در اطلاعیه یونیسف آمده است : «ما درپی شرکت‌هایی هستیم که از فناوری در حوزه‌های تازه و تحول‌آفرینی که مقیاس‌پذیر بوده و در سراسر عالم کاربردی می‌باشند استعمال نمایند . » استارتاپ‌های فعال در قضیه قرارداد هوشمند , آنالیز داده , توکن و استخراج که اهدافی در سمت رفاه مردمان در سراسر دنیا دارا‌هستند می توانند از این دارایی بهره‌مند شوند .

بلاک چین , در سمت ماموریت یونیسف

برنامه ابداع یونیسف ( UNICEF Innovation ) برنامه ای نوین است که با انگیزه تامین مالی نخستین فناوری‌هایی که میتوانند برای خردسالان عالم با فایده باشند صورت گرفته است . این برنامه به شناسایی فناوری‌های نوظهور و گران بها و سرمایه‌گذاری بر روی آن‌ها می پردازد . انگیزه برنامه ابتکار عمل یونیسف , ساماندهی این فناوری‌های به سمتی است که بتواند برای کودک ها در سراسر عالم با فایده باشد و در‌این در میان تاکید بیشتری بر کاربردی بودن آن ها در بخش ها محروم موجود است . صندوق ابتکار عمل یونیسف رویکردی شبیه صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر را در پیش گرفته است تا بتواند راهبردها و راه‌حل‌هایی را برای بعضی از مشکلات جهانی کودک ها بیابد .

یونیسف می کوشد در به کار گیری از فناوری‌های تازه به جهت ماموریت خودپیشتاز باشد . این موسسه اخیرا سیستمی برای قراردادهای هوشمند پباده سازی کرده که بر کانال اتریوم اجرا میشود . این پروژه با انگیزه ارتقاء شفافیت , همت و اطمینان در اجرای قراردادها و حذف نیاز به واسطه اجرایی شده‌است . توسعه و گسترش چنین سیستم‌هایی مخصوصا در بخش ها محروم و در حال پیش رفت قادر است دوچندان دارای فایده باشد .