logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

پیش‌فروش ارز دیجیتال ونزوئلا

پیش‌فروش ارز دیجیتال ونزوئلا
پیش‌فروش ارز دیجیتال ونزوئلا

به نقل از فایننشال تایمز دولت ونزوئلا به زودی پیش‌فروش اولیه ارز دیجیتال ملی و با پشتیبان نفتی با نام پترو ( Petro ) و نماد اختصاری PTR را آغاز می کند . حدود ۸۲ میلیون پترو برای معاوضه با ارزهای متداول و هم ارزهای دیجیتال برتر ( مانند بیت کوین ) در دست یوزرها […]

به نقل از فایننشال تایمز دولت ونزوئلا به زودی پیش‌فروش اولیه ارز دیجیتال ملی و با پشتیبان نفتی با نام پترو ( Petro ) و نماد اختصاری PTR را آغاز می کند . حدود ۸۲ میلیون پترو برای معاوضه با ارزهای متداول و هم ارزهای دیجیتال برتر ( مانند بیت کوین ) در دست یوزرها قرار گرفته است . اما شهروندان این مرزوبوم نمی‌توانند در‌این پیش خرید شرکت نمایند .

دولت ونزوئلا در لحاظ داراست سرمایه‌گذارانی از کشورهایی مانند لهستان , دانمارک , نروژ و بعضی دیگر از کشورها را جذب نماید . مدتی پیش بود که نیکلاس مادورو ( مدیر جمهور ونزوئلا ) فرمان نشر ۱۰۰ میلیون پترو را صادر کرد . بها هر پترو هم مساوی یک بشکه نفت است . این مرزو بوم امیدوار است بتواند از پیش‌فروش این ارز دیجیتال به پولی بیشتراز ۶ میلیارد دلار دست یابد .

سرمایه‌گذاران برای خرید و تبادل پترو می بایست کیف پول پترو را دانلود نمایند . این کیف پول بوسیله کارشناسان فناوری داده ها دولت ونزوئلا پباده سازی شده‌است . به محض تولید کیف پول , یک نشانی همگانی ( کلید همگانی ) در اختیار استفاده کننده قرار می گیرد .

تورم نجومی و کاهش شدید قیمت بولیوار ( پول ملی ونزوئلا ) باعث شد دولتمردان این مرزو بوم به فکر یافتن راه‌هایی برای دوری از فروپاشی اقتصادی این سرزمین بیفتند . نرخ تورم در ۱۲ ماه قبل در ونزوئلا به ۵۱۱۵ درصد رسید و پول ملی این سرزمین هم ۹۶ درصد از بها خویش را از دست داد .

درحال حاضر سئوال اینجاست که آیا ونزوئلا می تواند با عرضه اول سکه و کسب مبلغ ۶ میلیارد دلار , رکوردی نو را در بازار ارزهای دیجیتال رمزپایه به دست آورد .