logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

ویتالیک بوترین چقدر دارایی دارد؟

ویتالیک بوترین چقدر دارایی دارد؟
ویتالیک بوترین چقدر دارایی دارد؟

  ویتالیک بوترین، خالق ارز دیجیتال اتریوم، در دهم اکتبر به صحبت‌های نوریل روبینی، اقتصاددان دانشگاه نیویورک و منتقد حوزه ارزهای دیجیتال که او و جوزف لوبین که یکی از بنیان‌گذاران اتریوم هستند را به‌عنوان دزد و کلاه‌بردار خطاب کرده بود، واکنش‌ نشان داد. آدرس اعلام‌شده توسط بوترین، میزان ۳۶۵٫۰۰۳ اتریوم در خود دارد که […]

ویتالیک بوترین چقدر دارایی دارد؟   ویتالیک بوترین، خالق ارز دیجیتال اتریوم، در دهم اکتبر به صحبت‌های نوریل روبینی، اقتصاددان دانشگاه نیویورک و منتقد حوزه ارزهای دیجیتال که او و جوزف لوبین که یکی از بنیان‌گذاران اتریوم هستند را به‌عنوان دزد و کلاه‌بردار خطاب کرده بود، واکنش‌ نشان داد. آدرس اعلام‌شده توسط بوترین، میزان ۳۶۵٫۰۰۳ اتریوم در خود دارد که ارزش این دارایی، باقیمت فعلی آن بیش از ۷۴ میلیون دلار است. همچنین وی به ارزش تقریبی صدهزار دلار، از ارز دیجیتالی (OmiseGo (OMG را نگهداری کرده است. بوترین اظهار داشت این آدرس، اکثر معاملات کلان او را با جزئیات نشان می‌دهد و چند آدرس دیگری نیز دارد که به خاطر اندک بودن موجودیشان، ارزش اعلام کردن را ندارند. بوترین در توییتر خود با پیوست کردن تصویری از دارایی‌هایش نوشت:

من شخصاٌ هرگز بیشتر از ۰٫۹ درصد موجودی کل اتریوم را نگهداری نکرده‌ام و ارزش دارایی خالص من هیچوقت نزدیک به یک میلیارد دلار نبوده است. من مطمئنم که موجودی از پیش ماین شده، هیچ ممانعتی ازلحاظ قوانین کیفری ندارد!
همچنین وی در توئیت دیگری در همان تاریخ، ادامه داد:
گرچه مبلغ اعلام شده فقط شامل فروش نیست. این مبلغ شامل هدایا و کمک های خیریه نیز، هست.  

ویتالیک بوترین چقدر دارایی دارد؟