logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

طرح وال استریت برای کاهش ریسک سرمایه‌گذاری

طرح وال استریت برای کاهش ریسک سرمایه‌گذاری
طرح وال استریت برای کاهش ریسک سرمایه‌گذاری

نایک مدرس اقتصاد بر این باوراست که چاره پیشنهادی از سمت وال‌استریت می تواند اصلی‌ترین ریسک انسان برای سرمایه‌گذاری روی بیت کوین را خنثی نماید . پروفسور پانوس موردوکوتاس ( Panos Mourdoukoutas ) در جواب به اظهارنظرهای انجام یافته در رابطه این که نوسانات شدید ارزش بیت کوین می تواند به ضرروزیان مالی شدید سرمایه‌گذاران […]

نایک مدرس اقتصاد بر این باوراست که چاره پیشنهادی از سمت وال‌استریت می تواند اصلی‌ترین ریسک انسان برای سرمایه‌گذاری روی بیت کوین را خنثی نماید .

پروفسور پانوس موردوکوتاس ( Panos Mourdoukoutas ) در جواب به اظهارنظرهای انجام یافته در رابطه این که نوسانات شدید ارزش بیت کوین می تواند به ضرروزیان مالی شدید سرمایه‌گذاران بر روی این ارز دیجیتال بیانجامد ذکر کرد که طرح نو وال استریت با اسم «بیت کوین فیوچرز» ( Bitcoin Futures ) یا به عبارتی «قراردادهای آینده بیت کوین» این ایراد را حل می‌نماید و جلوی زیان هنگفت سرمایه‌گذاران را میگیرد .

قرارداد آینده به معنای توافق برای خرید یک بودجه معلوم در وقتی مشخص و معلوم در آتی و به قیمتی معین است . در قراردادهای آینده بیت کوین , بها بر طبق پیش‌بینی‌های اشخاص انتخاب میشود . با این‌شیوه سرمایه‌گذاران می توانند بها بیت کوین را در مورخ مناسب حدس بزنند .

پروفسور موردوکوتاس می گوید : «استارباکس , داکین دوناتز و یک‌سری کمپانی نگران این مسائل ( ضررهای مالی شدید ناشی از قبول بیت کوین ) می‌باشند و به همین جهت می توانند از قراردادهای کوتاه‌مدت آینده بیت کوین بهره‌مند شوند . »

این مدرس اقتصاد بدین نکته اشاره نمود که بعضی شرکت‌ها پیرو قبول بیت کوین می‌باشند چون این کار موجب می شود بتواند مشتریان جوان‌تر که عشق و علاقه متعددی به ارزهای دیجیتال دارا هستند را به خود جلب نمایند .