logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

چرا در فارکس معامله کنم؟

چرا در فارکس معامله کنم؟
چرا در فارکس معامله کنم؟

سرفصل مطالب مزایای فارکس فارکس در مقابل بازار سهام فارکس در مقابل بازار آتی   منابع و مزایای بسیاری در داد و ستد فارکس وجود دارد. در اینجا فقط چند دلیل ذکر می شود که چرا بسیاری از مردم این بازار را انتخاب می کنند. بدون کمیسیون معاملاتی ، هزینه مبادله ، هزینه های دولت […]

سرفصل مطالب

  منابع و مزایای بسیاری در داد و ستد فارکس وجود دارد. در اینجا فقط چند دلیل ذکر می شود که چرا بسیاری از مردم این بازار را انتخاب می کنند. بدون کمیسیون معاملاتی ، هزینه مبادله ، هزینه های دولت و هزینه کارگزاری اغلب کارگزاران خرده فروشی در قبال خدماتشان از طریق چیزی به نام کارمزد خرید و فروش دستمزد می گیرند.
بدون واسطه 
داد و ستد فارکس سبب حذف واسطه ها می شود و به شما امکان می دهد تا به طور مستقیم با بازاری که قیمت یک جفت ارز خاط را تعیین می کند معامله کنید.
عدم وجود لات ثابت 
در بازار های آتی ( فیوچرز ) اندازه لات یا قرارداد توسط بورس تعیین می شود. به عنوان مثال مقدار استاندارد برای قرار داد های آتی نقره 5000 اونس است. در فارکس شما اندازه لات را جهت انجام معامله تعیین می کنید. این امر به معامله گران امکان می دهد که حتی با حساب کوچک با موجودی 25 دلار شرکت کنند ( اگر چه بعدا توضیح می دهیم که چرا حساب 25 دلاری ایده خوبی نیست. )
هزینه های پایین معاملات 
هزینه معاملات خرده فروشی ( کارمزد خرید / فروش ) معمولا کمتر از 0.1% در شرایط عادی بازار است. در معاملات بزرگ تر کارمزد حتی می تواند 0.07% باشد. البته این بستگی به ضریب اهرمی شما دارد. که بعدا در ادامه توضیح داده خواهد شد.
بازار 24 ساعته 
انتضار برای زنگ بازگشایی بازار وجود ندارد. از باز شدن در صبح روز دو شنبه در استرالیا تا بسته شدن بعد از ظهر در نیویورک. بازار فارکس هرگز نمی خوابد. این برای کسانی که میخواهند به صورت پاره وقت معامله کنند عالی است زیرا می توانند زمان دلخواه معامله را انتخاب کنند صبح - ظهر - شب - حین صبحانه یا در رخت خواب
هیچ کس نمیتواند بازار را در کنترل خود دراورد
بازار ارز انقدر بزرگ است و شرکت کنندگان بسیار زیادی دارد که هیچ نهاد واحدی ( حتی بانک مرکزی یک کشور ) نمیتواند قیمت بازار را برای مدت طولانی کنترل کند.  

به منظور سهولت در یادگیری، کلیه متون به صورت فایل صوتی تهیه شده است

بخش دانلود
  • عنوان مقاله : چرا در فارکس معامله کنم؟
  • مترجم : فارکسر
  • زبان مقاله : فارسی
  • تعداد صفحات : 9
  • نوع فایل : PDF | ZIP
  • حجم فایل : 12 مگابایت | 500 کیلوبایت

دانلود فایل PDF دانلود فایل صوتی