logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

فروش بیت کوین و اتریوم در دکه

فروش بیت کوین و اتریوم در دکه
فروش بیت کوین و اتریوم در دکه

خرید بیت کوین و اتریوم برای بسیاری از شهروندان در سراسر عالم دردسرهایی دارد . اما عرضه این دو ارز دیجیتال رمزپایه در بیشتراز ۱۲۰۰ دکه خبر نامه فروشی در استرالیا سبب ساز میشود که خرید آن به مراتب ساده‌تر شود . یک صرافی ارز دیجیتال در استرالیا با نام bitcoin . com . au […]

خرید بیت کوین و اتریوم برای بسیاری از شهروندان در سراسر عالم دردسرهایی دارد . اما عرضه این دو ارز دیجیتال رمزپایه در بیشتراز ۱۲۰۰ دکه خبر نامه فروشی در استرالیا سبب ساز میشود که خرید آن به مراتب ساده‌تر شود .

یک صرافی ارز دیجیتال در استرالیا با نام bitcoin . com . au این سرویس را فعال سازی کرده است . گفتنی است کار این پروژه از سال ۲۰۱۶ آغاز شد و زیرساخت‌های اضطراری برای آن در مناطق مختلفی از این میهن نصب شد . با این وجود , ممکن است بسیاری از افراد تمایلی به خرید محصولی دیجیتال از یک فروشنده فیزیکی نداشته باشند .

روپرت هکت ( Rupert hackett ) که مدیر این صرافی ارز دیجیتال است در مصاحبه‌ای می گوید :

«وقتی محصول‌تان کاملا دیجیتال است , جلب اعتماد مشتریان ( برای خرید از فروشگاهی فیزیکی ) کار دشواری است , زیرا هیچ جنس فیزیکی به آن ها تحویل داده نمی‌شود . با این حال , عرضه ارز دیجیتال در دکه‌های روزنامه‌فروشی شیوه‌ای راحت و کم‌دردسر برای سرمایه‌گذارانی است که قصد خرید ارز دیجیتال را دارا‌هستند . »

اینکه این صرافی ارز دیجیتال که با اسم بیت کوین فعالیت دارد به فروش اتریوم نیز می‌پردازد برای مخاطبان جالب و عجیب است . آقای هکت در پاسخ می گوید که این اقدام اضطراری بود و دلیلش نیز ترس بعضی سرمایه‌گذاران از ارزش بیت کوین است .

در شرایطی که خریداران پیش از انجام خرید , کیف پول ارز دیجیتال خود را فعال سازی کرده باشند , طی ۲۰ دقیقه ( یا کمتر ) بیت کوین یا اتریوم خریداری شده خود را دریافت خواهند کرد .

البته خرید بیت کوین و اتریوم از این دکه‌های خبرنامه فروشی ارزان هم نیست و خریداران می بایست کارمزدی ۵ درصدی پرداخت کنند . از حیث آقای هکت این نرخ کارمزد منطقی و منصفانه است . او میگوید :

«این حقیقت که میتوانیم بیت کوین و اتریوم را از همان جایی که خبر نامه و تنقلات می خریم تنظیم کنیم نشانگر نهادینه شدن ارزهای دیجیتال رمزپایه است . همه کسانی که تاکنون به خاطر پیچیدگی‌های خرید بیت کوین به سراغ آن نرفتند , فرصتی بی‌نظیر پدید آمده که ترس از سرمایه‌گذاری روی ارزهای دیجیتال را از فی مابین میبرد . »

تردیدی نیست که ساده‌تر شدن فرآیند خرید ارزهای دیجیتال در استرالیا به گسترش شانس همگانی نسبت به این ارزها می‌انجامد .