logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

فهرست ۵۰ شرکت برتر فین تک

فهرست ۵۰ شرکت برتر فین تک
فهرست ۵۰ شرکت برتر فین تک

در سو‌مین فهرست ۵۰ کمپانی برتر جهان در حوزه فین تک که فین‌تک ۵۰ ( Fintech50 ) نامیده می گردد , اسم ۱۱ کمپانی فعال در موضوع فناوری بلاک چین و هم انواع ارز دیجیتال رمزپایه نیز موجود است . این فهرست در ۱۳ فوریه ۲۰۱۸ به وسیله فوربز منتشر شد . جذاب است بدانید […]

در سو‌مین فهرست ۵۰ کمپانی برتر جهان در حوزه فین تک که فین‌تک ۵۰ ( Fintech50 ) نامیده می گردد , اسم ۱۱ کمپانی فعال در موضوع فناوری بلاک چین و هم انواع ارز دیجیتال رمزپایه نیز موجود است . این فهرست در ۱۳ فوریه ۲۰۱۸ به وسیله فوربز منتشر شد .

جذاب است بدانید بنیانگذاران ۳ تا از این شرکت‌ها یعنی «بیتفری گروپ» ( Bitfury Group ) , «کوینبیس» ( Coinbase ) و «ریپل» ( Ripple ) از پاراگراف اشخاصی می‌باشند که قبلا در فهرست ثروتمندترین اشخاص در دنیای ارز دیجیتال نشریه فوربز نیز قرار داشتند . فوربز در مقاله‌ای منقطع به بررسی و واکاوی بیشتر اثرات بلاک چین و شرکت‌های فعال در حوزه ارز دیجیتال رمزپایه پرداخته است .

از ۹ شرکتی که در فهرست فوربز قرار گرفته و تحت عنوان آینده دار بلاک چین و ارز رمزپایه از آن‌ها نام برده شده‌است , ۵ تا از آن ها برای نخستین دفعه درین فهرست قرار گرفته‌اند . همینطورگونه فعالیت‌هایی که‌این شرکت‌ها دارا هستند , بنیانگذاران آن‌ها , شیوه تامین مالی و تهدیدی که برای بقیه افراد تولید مینمایند هم مورد واکاوی قرار گرفته است .

برای مثال , شرکت بلاک چین ( Blockchain ) به تیتر محبوب‌ترین کیف پول ارز دیجیتال» تعریف شده‌است که تهدیدی جدی برای کوینبیس و زاپو ( Xapo ) به شمار میرود . همینطور چین ( Chain ) که به ارایه فناوری بلاک چین و اپلیکیشن میپردازد هم تهدیدی برای «شیوه‌های ناکارآمد ثبت مالی» به حساب میآید .

ویم ( Veem ) و رابین هود ( Robinhood ) که در فهرست فین‌تک ۵۰ سال ۲۰۱۸ آمده‌اند هم به دنیای ارز دیجیتال رمزپایه مربوط می‌باشند , با این حال فوریز قضیه کار آنها‌را در حوزه بلاک چین و ارز دیجیتال رمزپایه ذکر نکرده است .

ویم یک سامانه ارسال و اخذ پول برای کسب‌وکارهاست که از فناوری بلاک چین به کارگیری مینماید . همینطور رابین هود هم یک نرم افزار خرید و فروش سهام است که اخیرا خاطرنشان کرد سیستمی را برای خرید و فروش ارز دیجیتال بیت کوین و اتریوم , آن نیز سوای کارمزد فعال‌ساز‌ی نموده است .