logo
ads
سفارش طراحی انواع اکسپرت و اندیکاتور
search

از بین هزاران مقاله ما جستجو کنید...

مجموعه آموزشی جامع فارکس

ایا خرید بیت کوین در شرایط حاضر درست است؟

ایا خرید بیت کوین در شرایط حاضر درست است؟
ایا خرید بیت کوین در شرایط حاضر درست است؟

  ولی این سؤال چندان سؤال جدیدی نیست , هنگامی که بیت کوین صد دلار , هزار دلار و اکنون که بیشتر از هفده هزار دلار است هم این قبیل سؤال‌ها پرسیده میشود . البته پاسخ ; هیچ شکی نیست کسانی که در سال‌های ابتدایی بیت کوین را خریده‌اند و تاکنون آنان را نفروخته‌اند بیشتری […]

ایا خرید بیت کوین در شرایط حاضر درست است؟   ولی این سؤال چندان سؤال جدیدی نیست , هنگامی که بیت کوین صد دلار , هزار دلار و اکنون که بیشتر از هفده هزار دلار است هم این قبیل سؤال‌ها پرسیده میشود . البته پاسخ ; هیچ شکی نیست کسانی که در سال‌های ابتدایی بیت کوین را خریده‌اند و تاکنون آنان را نفروخته‌اند بیشتری سود را کرده‌اند تا حدی که می‌توان به حالا آنهایی که طی هفت سال به چنین سرمایه‌ای رسیده‌اند غبطه خورد   این روز ها مردمان از طرفی پیگیر ارزش بیت کوین می‌باشند و از سوی دیگر از خویش میپرسند که‌این ارزش تا کجا بالا خواهد رفت و سقف قیمتش چه میزان خواهد بود؟ و از کلیه مهم‌تر در پی پاسخ این سؤال می‌باشند که آیا برای خرید بیت کوین دیر شده‌است یا این که نه؟   کِی برای خرید بیت کوین دیر می شود؟ ابتدا بایستی پرسید اصلاً برای خرید بیت کوین دیر می گردد یا این که نه؟ آیا از اختلاف بها معادلی صد دلار بیت کوین روز جاری و صد دلار بیت کوین سال‌های قبلی باخبرید؟ برای درک کردن پاسخ این سؤالات با ارز دیجیتال همراه باشید .   یکی از مهمترین دلایلی گشوده شدن پای بیت کوین به معاش روزانه خیلی از انسان‌های جهان , روایت و روایت‌هایی از یک شبه فئودال شدن انسان‌هایی که تعدادشان نیز کم نیست و صرفا کاری که کرده‌اند طاقت و طاقت و حوصله بوده است . اشخاصی که بعداز خرید بیت کوین‌های خویش در سال‌های ابتدایی ظهورش صرفا پای بالا و تحت قیمتش ایستاده‌اند و حال با فروش آن‌ها پول‌های هنگفتی را به جیب زده‌اند .   ایا خرید بیت کوین در شرایط حاضر درست است؟

 از ابتدا تاکنونه صد دلار بیت کوین
  در‌صورتی‌که اوایل سال ۲۰۱۷ نیز صد دلار بیت کوین می‌خریدید اکنون پول هنگفتی نصیب شما شده بود .   ۲۸ جولای ۲۰۱۰ : در صورتی در‌این سال جاری که «ساتوشی ناکاموتو» بیت کوین را به دنیا معرفی کرد , صد دلار بیت کوین می‌خریدید حال مالک ۲۸٫۳۴۱٫۲۶۶ دلار سرمایه بودید . آن سال هر بیت کوین فقط ۰٫۰۶ دلار بها داشت .   ۱۲ دسامبر ۲۰۱۱ : طی هجده ماهی که میشد با بیت کوین آشنا شد و روی آن سپرده گذاری کرد , بها آن نزدیک به سه هزار درصد ارتقا پیدا کرد ; آن زمان مردمان از خویش می‌پرسیدند برای خریدش خیلی دیر شده؟ آن زمان بیت کوین ۳٫۱۹ دلار ارزش داشت و با خرید ۱۰۰ دلار از آن هم اکنون مالک بیشتراز نیم میلیون دلار بودید .   ۱۰ دسامبر ۲۰۱۲ : ۱ سال بعد از آن , بیت کوین کماکان به مراحل رو به بالا خودش ادامه می‌داد و بیت کوین با ارزش ۱۳٫۵۴ دلار با ارتقا سیصد درصدی مواجه بود . و صد دلار بیت کوین شما ۱۲۵ دلار ارزش داشت .   ۱۶ دسامبر ۲۰۱۳ : سال‌های مشقت بار بیت کوین کم‌کم داشت روزهای طلایی ارتقاء ارزشش را کمرنگ میکرد ; این زمان بود که بیت کوین محبوبیت خودش را کم‌کم از دست می‌داد و اینجا بود که شایسته ترین زمان برای خرید آن فرا رسید به این دلیل‌که پاره ای آنگاه تا رمز حد انفجار قیمتش بالا رفت . بیت کوین با ارزش ۷۸۰ دلار خرید و فروش می شد و با خرید ۱۰۰ دلار بیت کوین و ارتقاء دو هزار درصدی سرمایه شما چیزی نزدیک به ۲٫۱۸ دلار میشد .   ۱۲ ژوئن ۲۰۱۷ : شش ماه پیش , وقتی بود که هیچ فکرش را نمیکرد بیت کوین از بها ۲٫۵ هزار دلاری‌اش بالا برود . البته این‌طور کمبود بیت کوین مجدد آغاز به نقط ی اوج تصاحب کردن کرد .   ۵ دسامبر ۲۰۱۷ : هفته منتهی به‌این مورخ , خود یکی نقاط عطف مورخ بیت کوین است که با خرج کردن ۱۰۰ دلار بر روی بیت کوین می‌توانستید صاحب ۱۴۵ دلار باشید.
  ۱۰ دسامبر ۲۰۱۷: اگر شما بیت کوین را در روز یکشنبه که با افت قیمت مواجه بود می‌خریدید می‌توانستید با صرف ۱۰۰ دلار، ۲۹ دلار سود کنید.
 
ایا خرید بیت کوین در شرایط حاضر کار عاقلانه ای است؟
 
آینده چگونه است
  «رانی ماوس» از متخصص ها سهام پر اسم و رسم در باره بیت کوین و بها آن می گوید :   اکنون دویست تریلیون دلار به طور انتقاد , سهام , اسناد قرضه و طلا و جواهرات داریم که تمام این‌ها به عقیده اینجانب دارنده ارزشی بیش تر از قیمت مالی‌شان میباشند . در صورتیکه نیم درصد از این دویست تریلیون دلار را به طور بیت کوین دربیاوریم , به یک تریلیون دلار می‌رسیم که می تواند از اپل , با ارزش‌ترین کمپانی الان جهان , فراتر باشد .   هیچ کس از آتی بیت کوین اطلاعی ندارد , البته به جرات می‌توان اظهار‌کرد که خرید بیت کوین در هفته قبل نیز سود آورد بوده . احتمال دارد دیگر کسی افزایش‌های سه هزار درصدی در ارزش را تجربه نکند و ممکن است آمارهای بالا خاص آن نوع اشخاصی باشد که بیت کوین‌های خویش را خیلی قبل‌تر خریداری کرده‌اند اما به حیث بیت کوین هنوز به قله قیمتش نرسیده است .